Мокасини - чоловічий елемент в жіночій моді


Одним з улюблених взуття представниць прекрасної статі є балерина. Завдяки плоскій підошві з м’яких матеріалів вони є синонімом комфорту. Їх додатковою перевагою є той факт, що вони дуже жіночні і чуттєві, і в той же час надзвичайно універсальні. Балетки чудово гармонують як з сукнями, так і зі спідницями, а також з брюками. Вони можуть бути визначальним чинником повсякденної моди, а також вписуватися в офіційні стилізації. І хоча більшість із нас не може собі уявити, що вони можуть бути відсутніми у нашому гардеробі, їх знають і люблять балерин конкуренція велика.

Мокасини для жінок Hengst 264400 сірій Мокасини жіночі взуття Caprice 24661

Конкуренти позачасових балерин

Вони мають стільки ж переваг, скільки і балерини, і водночас привносять нотку авангарду в кожну композицію. Незважаючи на те, що спочатку вони були частиною чоловічої моди, сьогодні вони успішно знаходять місце в жіночих гардеробах. Мокасиниоскільки ми говоримо про них, з початку цьогорічного весняно-літнього сезону вони не сходять з подіумів. До них тягнуться як зірки, так і знаменитості, а також любителі вуличної моди. Дизайнери, у свою чергу, щоб виправдати жіночі очікування, пропонують широкий вибір кольорів, завдяки чому ми можемо вибирати мокасини відповідно до наших очікувань.

Жіночі гончілки чутливі до соло зупинки Мокасини жіночі взуття Caprice 24661

Зручність не тільки на щоденній основі

Мокасини - це елегантне взуття, в якій ми можемо ходити по магазинах, гуляти з дитиною, зустрічатися з друзями і навіть йти на роботу. Вони чудово гармонують зі строгими офісними костюмами, що складаються з піджака та штанів у складку. Вони добре поєднуються зі спідницями -олівцями, доповненими приталеними блузками та жакетами. Кожен день їх можна поєднувати з джинсами та брюками чинос - як до стилю, так і до моделей довжиною 3/4. У теплі дні мокасини - ідеальна пара для літніх нарядів - розкльошені сукні принцеси, прості спортивні сукні з натуральних тканин або найгарячіші тенденції поточного сезону фасонів сорочок. Дами, які понад усе цінують комфорт, можуть спробувати поєднати мокасини з шортами.