Super Me Модні туфлі рожевий

Товари тимчасово недоступні ;(


деталі

Super Me Модні туфлі рожевий

Так, ми теж кепкуємо з тих автоматичних перекладів, але то не заважає нам робити вигідні закупи!

Якщо одне жіноче практичне обов'язкове взуття, здається, трохи жіноче, пропозиція Супер Мей, безумовно, змінить це. Оформлені в дуже тонкому, ретельно жіночому рожевому кольорі і прикрашені струменями, взуття унікальне. У той же час вони дуже смачні, тому ви можете носити їх у різний час.

Супер модне жіноче взуття в брудно-рожевому кольорі. Взуття виготовлена ​​з екологічної шкіри найвищої якості. Шнурок, на плоску підошву. Вони дуже зручні, ідеально підходять для роботи, чудово, коли вам потрібно бути елегантним. Вони чудово доповнять стилізацію чоловічою сорочкою або хлопцем джинс.

Прив'язані рожеві туфлі - це пропозиція для хоробрих жінок, які не бояться експериментувати з їх зовнішністю. Взуття має тонкі прикраси з кристалів, що дають модний, незвичайний характер. Взуття чудово підходить для повсякденного стилю для людей, які люблять виділятися.

Модні сукні для сукні Super Me - ідеальне жіноче взуття з рожевим, дівочим кольором, ідеально підходить для будь-якого випадку. Вони вписуються у класичні міські стилізації, але вони також можуть бути коронаючим елегантними костюмами. Завдяки тому, що вони пов'язані, ви можете регулювати тип прив'язки та стиснення. Взуття дуже зручна і легка.

виробник: Super Me
Супутні категорії: Жіноче взуття
Жіноче взуття
Жіноче взуття Super Me
Єдиний матеріал: синтетичний
Домінантний візерунок: без малюнка
Каблук / каблук: 2.5
колекція: BUTYMODNE
застібка: зашнурований
бойок: круглий
Додаткові функції: струменя
секс: Жіноче взуття
Вставити матеріал: Екологічна шкіра
колір: рожевий

відгуки:

Дякую, що додали коментар.

17 квітня 2019 | ja...o3

Див. Також