Ми шукаємо найзручніші дощовики для наймолодших навесні


Прихід весни - час для прогулянок та ігор на свіжому повітрі для наймолодших. Як кажуть скандинави - поганої погоди не буває, є лише недоречний одяг. Тож давайте забезпечимо наших дітей модними весняними колодязями, в яких малеча зможе гуляти під час дощових весняних днів і плескатися в калюжах. Ми радимо, як вибрати гумові чоботи для дитини, щоб вони були зручними та привабливими для найменших.

Калоші - чудовий захист для ніг

Дитячі гумові чоботи вони дуже популярні серед батьків головним чином тому, що вони універсальні. Ми можемо надіти їх на малюка, коли ми збираємось весною гуляти по лузі чи лісі, або коли плануємо подорож на море. Цей вид взуття відмінно ізолює ногу від вологого ґрунту і запобігає потраплянню вологи всередину взуття. Це дуже важливо, оскільки навіть мокрі шкарпетки можуть викликати застуду. Якщо ми зосередимось на весняній діяльності та веселощах на свіжому повітрі з нашою дитиною, давайте інвестувати у якісні гумові чоботи, які забезпечують чудовий захист ніг.

Найпопулярніші види чобіт

Дитячі калоші поділяються на високі моделі - зазвичай вони сягають колін або середини ікри, і низькі, тобто ті, що закінчуються над щиколоткою. Вище взуття призначене для захисту стопи та маленьких ніжок від несприятливих погодних умов. Давайте виберемо їх, якщо ми плануємо довшу весняну прогулянку. Вони також ідеально підходять для стрибків у калюжах. Короткі колодки - чудовий захист від дощу та бруду - ми можемо одягнути їх для малюка, коли пішки дістаємось до дитячого садка чи школи. Чоботи Веллінгтона також можуть мати регульовану ширину верху. Для цього існує спеціальна куліска з прив’язкою. Завдяки йому взуття щільно облягатиме литок і захищатиме від вітру. Деякі моделі оснащені спеціальним нейлоновим ремінцем, пришитим зверху до верхньої частини взуття. Його завдання - забезпечити найкращу водонепроникність.

Черевики Веллінгтона - практичні і красиві!

Щоб бути практичним, колодязі повинні бути зручними і добре прилягати до стопи. Пам’ятайте, що малюк швидко росте, тому ми можемо сміливо вибирати взуття вдвічі меншу за ту, яку носить дитина. Давайте поглянемо на гуму, з якої виготовлені гумові чоботи, це якісний матеріал. Звернемо також увагу на те, чи має обрана модель знімну устілку, яка ідеально підходить для ранньої весни, і чи пришита до неї спеціальна петля - це чудовий гаджет, який допоможе маленьким дітям самостійно взутися. Черевики Веллінгтон повинні, перш за все, бути практичними та зручними для носіння. Якщо ми хочемо, щоб дитина носила їх часто і охоче, нам слід вибрати модель, яка сподобається дитині. Для дівчинки це можуть бути туфлі рожевого кольору з принтом із зображенням улюблених казкових персонажів або доброзичливих тварин. Хлопчики, напевно, будуть задоволені чобітками Людини -павука, милим левом або щасливими монстрами. Милі дитячі гумові чоботи відмінної якості чекають на нас в інтернет -магазині KeeShoes.

Якщо ми хочемо, щоб дитина гуляла та проводила час на свіжому повітрі, нам слід подбати про відповідне та зручне взуття. Навесні вони обов’язково будуть функціональними та гарними дощовиками улюблених кольорів наших дітей або із зображеннями дитячих героїв.