Ми розповімо вам про взуття - п'ять обувних дрібниць, про які варто знати!

Ви любите взуття так само, як і ми? Звичайно! Ось чому цей робочий тиждень закінчується короткою запис про не стільки про взуття та їх види, а про цікаві факти про взуття. Якщо ви зацікавлені в вивченні декількох цікавих фактів, ми запрошуємо вас прочитати перший з цих типів записів блогу ButyModne.pl!

 

Взуття без пари, спеціальні гачки для взуття і викрадені черевики

До століття тому не вироблялося жодне взуття з різницею між правою і лівою ногою - насправді! Ця інформація також шокувала нас, тим більше, що в сучасному житті ми не можемо уявити ходити в по-різному контурне взуття, враховуючи форму стопи. Щоб зробити ваші черевики ідеальними, вам довелося звернутися до шевця, який пристосовував взуття, щоб зробити його більш комфортним для подорожей. Тільки з винаходом промислового рішення для оптового виробництва проблема перестала існувати.

Варто також згадати в цьому пункті, що жінки є майстром впоратися з незручним нарядом. У 19 столітті дами виготовляли високі черевики, закріплені багатьма маленькими кнопками. Будучи застряглими в корсеті, жінки могли зробити мало, щоб дійсно закріпити ці нещасні кнопки, тому вони придумали ... спеціальний гачок, який полегшив завдання!

Взуття також має тенденцію красти - особливо унікальні. Тому не дивно, що рубінові насоси, що з'являються в «Чарівнику Оз» разом з Джуді Гарланд, були вкрадені. І ще ніхто не вирішив цю ситуацію. Які черевики вони роблять з людьми!

 

Взуття - мистецтво і шпильки від професора ...

Взуття - це не тільки нове задоволення, а й мистецтво. Для цього призначені перші туфлі, виконані в футуристичному стилі Андре Перуджі. Перуджа показала, що крім практичності в цьому одязі він також цінує мистецтво, яке може здивувати всіх людей. І це здивувало, в першій половині ХХ століття. Андре був творцем т. Зв «Туфлі без підбора» і підходи з екстравагантністю до своєї роботи. Зрештою, взуття надихає!

І професор винайшов ... шпильки. Автором максимальних каблуків був Пол Стівенсон, близько 13 см. Під час розробки, Стівенсон включав, серед іншого, досвід у носінні цього взуття, тверезість, ціна за пару і кілька важливих змінних, які складали соціологічний фактор. Великий бізнес, чи не так?