Ми обираємо перше дитяче взуття


Вибір першого взуття для дитини може стати справжнім викликом для батьків. Багато ортопеди рекомендують ноги малюка, який готовий зробити свої перші кроки, одягати у відповідне взуття. Батьки часто сумніваються і задаються питанням, яке взуття вибрати, щоб малюк навчився правильно ходити. Ми радимо, яке перше взуття для дитини буде найкращим.

Перші кроки в квартирі

Зробити перші кроки на підлозі - дуже хороша вправа. Якщо одночасно боса нога дитини, дитина має можливість відчути текстуру землі і звикнути до зміни температури. Це також хороший спосіб загартувати підошви. Шкіра дитини в цьому місці дуже ніжна, і контакт з підлогою зробить її трохи товщі. Навчитися ходити вдома - це також урок уважності для батьків. Однак у безпечному середовищі стояти вертикально повинно бути бездоганно. Дещо інша ситуація, коли дитина починає ходити під час прогулянок.

Ходьба на свіжому повітрі - відмінне навчання ходьбі

Дозволити своєму малюкові виходити з коляски і самостійно ходити - це чудово навчитися ходити. Дитину, яка вже рухається самостійно, можна вивести на прогулянку по кварталу. Важливо, щоб батьки були поруч і тримали дитину за руку. Однак такі уроки вимагають відповідного взуття. Безпека та гігієна повинні бути на першому місці. Навіть самі товсті шкарпетки не забезпечать належної ізоляції від невідомого ґрунту. Яким має бути перше взуття для дитини?

Які особливості має мати дитяче взуття?

Батьки повинні звернути увагу на кілька особливостей взуття, вибираючи найкращу пару для своєї дитини. Взуття має бути легким, щоб дитина навчилася правильно ставити ноги. Пам’ятайте, що перші кроки - це великий виклик для малюка, тому йому має бути комфортно під час навчання ходьбі. Важливо, щоб взуття мала гнучку підошву, яка підтримує навчання ходьбі. У добре профільованій парі точка згину становить 1/3 довжини дна. Обрана пара повинна бути м’якою і досить широкою на кінчику. Цей простір необхідний для дитячих пальчиків, широко розставлених. Звернемо також увагу на те, чи повітряне взуття. Жодному малюкові не сподобається ходити з мокрими і холодними ногами. Давайте шукати взуття з натуральної шкіри або якісних текстильних матеріалів. На що ще варто звернути увагу при виборі дитячого взуття?

Правильна опора для стопи

Ще кілька років тому найбільш рекомендованими були високі, жорсткі туфлі, які мали стабілізувати стопу дитини та захистити щиколотку під час навчання ходьбі. Виявляється, рухливість щиколотки та опора з внутрішньої сторони стопи мають велике значення при перших кроках. Найголовніше, щоб туфлі щільно прилягали до плеснової кістки. Більш того, перша пара повинна мати еластичний лічильник п’яти (або язичок), який щільно прилягає до п’яти дитини. Елемент повинен бути досить гнучким, щоб не обмежувати рухів дитини. Важливою особливістю також є еластичність - належне гнучке взуття підтримує правильне розташування стопи. Важливо також, щоб пінетки дитини були не надто високими. Моделі нижче щиколотки будуть добре працювати. Якщо ми вибираємо туристичні черевики, слід шукати моделі з м’яким і гнучким верхом. Модне та зручне дитяче взуття можна знайти в інтернет -магазині KeeShoes.

Перші пінетки для дитини повинні щільно облягати стопу, але не сковувати рухів. Важливо, щоб вони були м’якими, легкими і повітряними. Малюк, який почувається комфортно, зробить перші кроки швидше і охочіше.