Мартенсі, найзручніше взуття для осені та зими


Зі збільшенням інтересу до моди 90-х років минулого століття куниці набули популярності. Незважаючи на те, що їх розробляли незабаром після Другої світової війни в Німеччині, вони насправді ніколи не виходили з моди. Ви можете асоціювати їх найбільше з панками та грунгом, але вони не взуття лише для підлітків. У цій статті ви знайдете інформацію про них та кілька пропозицій щодо стилізації.

Зі збільшенням інтересу до моди 90-х років минулого століття куниці набули популярності. Незважаючи на те, що вони були розроблені незабаром після Другої світової війни в Німеччині, вони насправді ніколи не вийшли з моди. Ви можете асоціювати їх найбільше з панками та грунгом, але вони не взуття лише для підлітків. У цій статті ви знайдете інформацію про них та кілька пропозицій щодо стилізації.

Зручно не тільки на зиму

Варто зазначити, що куниці не потребують розбіжності. Якщо ви любите військові черевики і боїтеся розтирання, то вони, безумовно, більш безпечний варіант. На відміну від глазур, які завжди протирають на початку, що болісно носити їх у перші кілька тижнів. 

Мартенсу можна носити практично цілий рік, хоча вона не працює добре в жарку погоду. Цей вид взуття можна носити роками, і від використання не залишається жодного сліду. Деякі моделі можуть бути дорогими, але їх варто купувати, адже це інвестиція на багато сезонів.

Панк, рок та інші субкультури

Взуття Martensy надзвичайно популярне на музичних фестивалях. Їх жорсткі пальці ноги дають певний захист, і вони просто практичні. Ви обов'язково асоціюєте їх із шкіряними куртками, джинсами та масою шпильок чи шпильок. Це типові стилі, але є ще багато варіантів. 

Взуття чудово виглядає в поєднанні з різнокольоровими штанами, зокрема темно-зеленими або бордовими. Вони також не погіршаться з великою толсточкою, вільним пальто і пухнастою курткою. У цьому перевага цих черевиків, оскільки вони хороші практично для чого завгодно.

Не тільки для хлопчиків

Є й інші варіанти для дівчат, які мають більш дівочий стиль, Мартенс доступний у всіх можливих кольорах, а кількість дизайнів необмежена. Ви обов'язково знайдете модель, яка вас здивує. Взуття найкраще виглядає з сукнями та спідницями вище коліна. Однак, навпаки, їх можна вибрати для більш ефірних творінь. Цікавим доповненням до цієї укладання є більш товсті колготки або панчохи з риб’ячої сітки.

 

Мартенсі - одне з найзручніших туфель, яке можна придбати в холодний період. Їх дуже легко чистити, а їх міцність здивує. Це прекрасний вибір для людей, які поспішають, які надають великого значення практичності.