Маленький чорний і що далі ...

Великдень не за горами. Сімейні посиденьки, рясно накриті столи, Śmingus Dyngus і раніше "яйце" на роботі. Іноді з’являється ревнивий колега з роботи або засмучений двоюрідний брат. Що робити, щоб виглядати красиво і святково?

Багато з нас витягують із шаф надійні маленькі чорні, а ще навесні - маленькі бежеві. І тоді розпочнеться танець
з ювелірними виробами, шарфами, шийними хустками та несамовитим, що це не підходить, а це вже давно. А що, якщо нічого насправді не підходить, і всі можливі комбінації вже зарекомендували себе в боротьбі, і ми не хочемо їх копіювати? Тоді божеволіємо від взуття! За допомогою вдало підібраного взуття ви можете повністю змінити будь-який наряд! Але це все так просто!

Почнемо з трохи чорного, темно-синього або бежевого. Ви можете вибрати класичні ню на високих підборах або зійти з розуму
і показати, що ми знайомі з тенденціями. (У разі вибору такого взуття пам’ятайте, що стопа повинна виглядати красиво і свіжо. Ми говоримо, що шкіра не потріскана!)

 

На жаль, таке взуття не сприяє весняним прогулянкам, але ви завжди можете замінити їх чимось більш зручним
і сучасний. Кросівки без шнурків: цю тенденцію пропагує Стелла Маккартні. На що їх можна носити? Обов’язково для суконь, а також для елегантних штанів зі складкою та спідниці-олівець. Влітку вони будуть виглядати фантастично з хлопцями!

Якщо це занадто екстремально для вас, ви завжди можете вибрати колір, обмежуючи інтенсивність форми.

Або для кольору, комфорту та делікатності.

 

Однак, чесно кажучи, я хотів би, щоб нас усіх погода під час Різдва настільки зіпсувала, що ми могли одягнути білі кросівки та літні сукні, але, на жаль, це не обіцяє ... Однак, не забувайте про тренди і зосередьтесь на наймоднішому в цьому сезоні - ЧОБОТАХ !

Ps. Не забувайте, що будь-яку укладку може зіпсувати порізаний каблук або брудні пальці ніг, тому не забудьте почистити та доглядати за взуттям перед виходом на вулицю!