Маленький чорний і що далі ...

Свята Пасха вже на вашому поясі. Сімейні збори, великодушно встановлювали столи, шміус-дингус і раніше "яйце" на роботі. Іноді ревнивий колега чи двоюрідний брат, як видається, ревнує. Що робити, щоб виглядати красиво та святково?

Багато хто з нас витягне з шафів надійний маленький чорний або, більш весняний, маленький беж. І тоді танець розпочнеться
з ювелірними виробами, шарфи, шарфи і огидно, що вона не підходить, і це старе. І що, якщо нічого дійсно не збігається, і всі можливі комбінації вже довели себе в бою, і ми не хочемо копіювати їх? Тоді давайте потиснути своїми взуттями! За допомогою добре підібраних взуття ви можете повністю змінити будь-яку стилізацію! І це так просто!

Почнемо з маленького чорного, темно-синього або бежевого кольорів. Ви можете вибрати класичні голі шпильки або зійти з розуму
і показують, що тенденції нам не чужі. (Якщо ви виберете ці взуття, пам'ятайте, що нога повинна виглядати красивою і свіжою. Ми кажемо рішучу, а не тріснуту шкіру!)

 

Такі взуття, на жаль, не сприяють весняним прогулянкам, але завжди можна замінити щось більш комфортним
і сучасний. Кросівки без шнурок: цю тенденцію сприяє Стелла Маккартні. Що ви можете носити для них? Обов'язково для одягу, а також для елегантних брюк у спідниці з канціком і олівцем. Влітку вони виглядатимуть фантастично з хлопцями!

Якщо це занадто екстрім для вас, ви завжди можете робити ставку на колір, обмежуючи інтенсивність форми.

Або колір, зручність і ласощі.

 

Правда, я хотів би побажати всім нам, щоб погода у святі нас так сильно зіпсувала, що ми могли б покласти на білі кросівки та літні сукні, але, на жаль, це, здається, не відбувається ... Але не забувайте про тенденції та ставку на наймодніші з цього сезону - БОТИ !

Ps. Не забувайте, що будь-яка стилізація може зіпсувати скошений каблук або брудні наконечники, тому не забувайте чистити і доглядати за взуттям перед великим виходом!