Культові моделі взуття найулюбленіших спортивних брендів


Деякі стилі взуття, наприклад ехо, знову в моді, а деякі навіть ніколи не вийшли з моди! Це, безумовно, найпоширеніше взуття, яке завдяки своєму комфорту має багато вірних шанувальників по всьому світу. Чи знаєте ви, які з них потрібно мати у своєму гардеробі? Представляємо знакові моделі взуття найулюбленіших спортивних брендів!

Культові моделі взуття Adidas

Той факт, що спортивне взуття зазвичай називають «кросівками», говорить сам за себе. Ця марка є однією з найстаріших і найкращих у світі. Майже сто років вона спеціалізується на виробництві спорядження, костюмів та спортивного взуття.

Найбільший культові моделі взуття Adidas це насамперед класичні білі кросівки. У 90 -х роках практично у всіх була пара таких «кросівок» вдома. У наш час мода 30 -річної давності повернулася на користь, тому в магазинах можна знайти оновлені версії місцевого дизайну, наприклад біле взуття adidas Yung-96 M EE3682. Дами, навпаки, охоче вибирають свої барвисті варіанти, у яскравих та / або пастельних відтінках, наприклад adidas Forest Grove W EE5847.

Варіації знакової моделі Court також роками користувалися великою популярністю. У наш час можна знайти багато цікавих варіантів цього простого крою з характерними трьома смужками збоку. Дами люблять носити, наприклад білі туфлі adidas Grand Court W EE9689 з дуже модними голографічними вставками. Джентльмени часто припускають, наприклад сині туфлі adidas Vl Court 2.0 M DA9873, ідеально поєднуючись з джинсами. Це позачасово молодіжна модель, тому кожен, хто хоче захопити кілька років, обов’язково повинен вибрати таке взуття.

Культові моделі взуття Nike

Nike настільки ж відомий бренд в Америці, як Adidas у Європі. Звичайно, сьогодні це поширене у всьому світі, і його продукцію можна побачити на кращих спортсменах різних дисциплін. У дитинстві багато хто з нас мріяв показати себе на задньому дворі в новому «Наджачаху». Тепер ви можете вибирати з безлічі різних моделей, але деякі з них одразу визнають себе так званими. класика.

Культові моделі взуття Nike з роками вони лише трохи змінили форму. Одним з найбільш впізнаваних є тип Кортеса. Характерне поєднання білого, червоного, синього та великий логотип бренду підкорили весь світ свого часу і досі не виходять з моди. Найбільш типова модель така Nike Classic Cortez Leather M 749571-154 білий, але в наш час можна зустріти різні її різновиди. Жінки можуть вибрати трохи інше поєднання кольорів, наприклад Nike Classic Cortez Leather W 807471-112 білий.

Також надзвичайно характерною є модель ВПС з вищим верхом, яку багато років наслідували інші бренди. Серед інших найбільш типовий варіант для чоловіків взуття Nike Air Force 1 High '07 AN20 M CK4369-001 чорний, але також часто зустрічаються варіанти в білому або модному гірчичному відтінку. Дами також можуть купити таке взуття, напр. чорне взуття Nike Air Force 1 Mid Gs W 314195-004. Це надзвичайно зручна, універсальна модель, ідеально підходить для холодних днів. Він гарантує оптимальну температуру всередині, ефективно захищає від води, а також чудово поглинає тиск субстрату.

Культові моделі взуття New Balance

Найстаріший з відомих брендів спортивного взуття - американська компанія New Balance. З 1906 року він створює взуття, яке радує своїм комфортом та цікавим дизайном. Цікаві поєднання кольорів особливо характерні для цієї компанії. Протягом багатьох років сам бренд популяризував тенденції, настільки популярні, що їх можна спостерігати на ногах тисяч перехожих.

Культові моделі взуття New Balance зазвичай базуються на унікальних поєднаннях кольорів. Стиль класичних кросівок дещо змінюється - він лише трохи вдосконалюється. В останні роки моделі в пастельних відтінках, тобто взуття New Balance W WL520TLC рожеве та взуття New Balance W GC574D5 зелене. Незважаючи на те, що це спортивне взуття, вони мають великий шарм. Безтурботне поєднання їх з жіночними або навіть елегантними нарядами стало загальноприйнятою тенденцією.

Панове особливо охоче обирають класику. 997 майже не змінювався протягом 30 років! Повернення тенденцій 90 -х років заохочує людей носити такі речі, як напр. взуття New Balance M CM997HEQ. Поєднання білого, червоного та синього - безсмертна класика. З іншого боку, якщо вам подобаються трохи більш стримані відтінки, вони ідеально підходять, наприклад, взуття New Balance M CM997HBK чорний. Вони дуже універсальні, тому їх можна носити як з повсякденним одягом, так і з сорочкою з піджаком.

Adidas, Nike та New Balance - це взуття, поширене у всьому світі. Таку популярність він здобув неспроста! Незамінний комфорт та естетичний дизайн - це ідеальне поєднання. Ви можете знайти знакові моделі взуття найулюбленіших спортивних брендів за вигідними цінами за KeeShoes! Перевірте пропозицію, щоб вибрати ідеальне повсякденне взуття для вас!