Ковзання спортивного взуття чорний

Товари тимчасово недоступні ;(


деталі

Ковзання спортивного взуття чорний

Так, ми теж кепкуємо з тих автоматичних перекладів, але то не заважає нам робити вигідні закупи!

Елегантне і міцне спортивне взуття. Ця модель була виготовлена ​​з високоякісної шкіри. Елегантна гумова підосона не тільки забезпечує комфорт під час носіння, але і надає взуття цікавий вигляд. Ця модель підходить для кожного сезону року. Це чудово виглядає на жіночих, струнких ногах.

Скляна спортивна взуття в класичних кольорах - це завжди гарний вибір. Тонкий, гнучкий, але в той же час досить важкий, єдиний подушечки покрою кроків дуже добре, забезпечуючи комфорт під час ходьби по всіх видах землі. Високоякісний матеріал, в якому закінчується взуття, гарантує його високу стійкість.

Взуття на щоденній основі повинна бути практичною і зручною, і саме це - спортивне взуття, яке можна регулювати різними способами, такими як: взуття та блискавка. Чорний - це універсальний колір, який підходить кожному сезону року, подібно до тих взуття, які виготовляються з високоякісної екологічної шкіри.

Скляна спортивна черевик Butymodny в чорному, мереживах і блискавки - повсякденне спортивне взуття для всесезонного користування. Ідеальне взуття для школи чи роботи. Вони були виготовлені з високоякісної екологічної шкіри. Вони мають м'яку п'яту та гумову підошву з протектором. Всередині є текстильна вставка.

Якщо наша робота вимагає, щоб ми поставили на високі підбори - після всього дня наші ноги потребують відпочинку. Спортивне взуття, що є надзвичайно комфортним і комфортним завдяки використанню їх натуральної шкіри, буде чудовим. Платформа розміром 2 сантиметрів поглинає ноги з твердої поверхні, і прив'язка добре утримує взуття на нозі навіть під час бігу або ходьби.

виробник: ButyModne
Супутні категорії: Жіноче взуття
Жіноча спортивна взуття
Спортивне взуття жіноче взуття сучасне
колір: чорний
висота: низький
Єдиний матеріал: жувальна гумка
застібка: зашнурований
колекція: BUTYMODNE
бойок: круглий
Домінантний візерунок: без малюнка
Каблук / каблук: 3.0
Додаткові функції: відсутність
секс: Жіноче взуття
Вставити матеріал: тканину

відгуки:

Дякую, що додали коментар.

17 квітня 2019 | to...k2

Див. Також