Коротка історія п'ят

Взуття на підборах змушує нас відчувати себе більш жіночною, привабливою. Вони додають нам декілька дюймів висоти, але також впевненість у собі та сексуальну привабливість. Наші ніжки стають довшими, а силует - стрункішим. Сьогодні вони пов'язані з атрибутом жіночності, але чи завжди вони були такими?

Ми жили без п'ят тисячі років. Черевики стародавніх греків і римлян - не більш ніж плоска шкіряна підошва, яка підтримувалася на ногах завдяки щипці щиколотки навколо щиколотки. Високі каблуки і клини носили лише актори, так що глядачі в амфітеатрах могли краще їх бачити. У середні віки, у свою чергу, сабо були надіті на товсті, досить високі підбори, які були прикріплені до стопи товстим шкіряним поясом. Такі туфлі носили як жінки, так і чоловіки. Однак вони не мали нічого спільного з елегантністю, їх завданням було захистити одяг від бруду.
Каблук, схожий на той, який ми знаємо сьогодні, з'явився лише в шістнадцятому столітті, і все через взуття венеціанців. Вони також були винайдені для захисту. Дами, що йдуть до міста, затоплені лагуною, повинні були захистити свої ноги і шовкові сукні. Їх високі каблуки під назвою chopins підтримувалися на посту приблизно на півдорозі підніжжя. Стояки були дуже високими, іноді навіть висотою 75 см.

Насосі високі каблучки чорні Kati 715

У 17 столітті п'ята стала повсякденною реальністю ... для чоловіків. Виявилося, що каблуки ідеально підходять для верхової їзди, особливо в бою, тому що вони ідеально заблокували ногу вершника. Завдяки цьому він, мабуть, стояв у стременах і міг атакувати ворога.
На жаль, під час Великої революції п'ята повинна була призупинити свою кар'єру. Він був атрибутом аристократів, тому носіння на високих підборах могло закінчитися ударом гільйотини. Тому він зник з історії моди у Франції і пізніше по всій Європі.

Насоси на спагетті Espinto 456 чорні

Наприкінці 19 століття п'яти вже близькі до остаточної форми. Вони підійшли до краю черевика, під п'яту, а аркова підставка була підтримана на дерев'яній або металевій частині підошви. У свою чергу, на початку 20-го століття п'яти нарешті стали атрибутом жінок.