Коли купувати перше взуття вашій дитині?


Він все більш охоче дотримується меблів і хоче подорожувати на більші відстані? Батькам надзвичайно цікаво навчитися ходити з дитиною.

Малюк освоює нову навичку з нуля, яка дозволить йому працювати більш самостійно у світі. Батько спостерігає збоку, не заважаючи - і це найцінніша допомога з його боку. Дитина робить маленькі кроки, щоб подолати свої слабкості та дослідити оточення. Коли прийде час для прогулянок? Коли пора купувати взуття для ходьби?

Навчитися ходити - яке взуття вибрати

Не поспішайте їх купувати. Лише коли дитина починає самостійно рухатися, він може спробувати свої сили у носінні відповідного взуття. Пам’ятайте, що для маленьких ніжок перше взуття - це абсолютно новий і невідомий досвід, тому давайте переконаємось, що не порушуємо природний процес навчання ходьбі.

Малюк досліджує місцевість ногами, звертаючи увагу на нерівності та різноманітні текстури. Для нього це дуже надихаючий діапазон різних вражень. Тому взуття не може бути занадто жорсткою і обмежувати вільний рух.

Перше взуття для дитини - на що звернути увагу?

Перш за все, вага і якість виготовлення. Занадто важке взуття втомить маленькі ноги. Це ускладнить рух малюка і стане джерелом негативних асоціацій. І все ж новопридбана майстерність повинна приносити задоволення!

Взуття для ходьби не повинно бути жорстким. Занадто жорсткі верхи і спинки, а також товста і важка підошва пов'язують ніжку дитини. Перші місяці навчання ходьбі - це час, щоб спотикатися, перевірити свої здібності, навчитися балансувати та ефективно вставати після падіння. У такий період дитина приділяє багато концентрації та прихильності, щоб перейти від точки А до точки Б. Подолавши свої слабкості, вона вкладає велику відданість у весь навчальний процес. Взуття в цей час має стати його найбільшим союзником.

Давайте розглянемо, як виготовляється взуття. Вони податливі і згинаються на 1/3 своєї довжини? Важливо, щоб у них була правильно профільована устілка та м’яка підошва, яка буде працювати з ногою під час її природної роботи з перших днів використання. Звернемо увагу на те, з чого виготовлено дитяче взуття. Натуральна шкіра та дихаюча устілка чудово підійдуть. Залежно від пори року давайте відкоригуємо форму і можливий тип утеплювача. Давайте уважно виміряємо ніжки дитини. Вільне взуття спричинить падіння малюка знову і знову.

Самостійна ходьба і перше взуття

Перші туфлі повинні бути в гардеробі малюка тільки тоді, коли він впевнено і свідомо починає рухатися. Валятися навколо меблів - ще не час приміряти милі сандалі чи мокасини. Під час ходьби нога постійно займається інтенсивними тренуваннями. Нехай вона зробить це без перешкод, босоніж.

Вирішуючи купити перше взуття, ми повинні враховувати, на якому етапі перебуває наша дитина. Якщо він марширує впевненіше і зробить це без резервної копії, ми можемо подумати про дебютну пару. Давайте поспостерігаємо, чи дитина впевнено рухається з взуттям. Не кидайте ноги набік, ніби відчуваєте вагу або інший дискомфорт. Занадто тісне взуття залишить потертості, а занадто вільне взуття сприятиме необережному ходінню, спотикання та перемішуванню - вони також можуть сприяти травмам.

Природний процес навчання ходьбі

Колись вважалося, що дитині слід допомагати, коли вона вчиться сідати і робити перші кроки. Використовували ходунки та підтримували подушки. Подібна практика застосовувалася і при виборі взуття. Ортопедичне взуття сприймалося як захист від деформації, жорсткість стопи, щоб вона не згиналася, і водночас гарантія надійної ходи. Тим часом, нозі доводиться «тренуватися» самостійно, і занадто високі верхи і жорстка підошва не допоможуть. Якщо лікар (у виняткових випадках!) Не рекомендує таке рішення, ви не можете купити взуття для дитини без причини.

Аналізуючи, коли купувати дитяче взуття для ходьби, ми не можемо використовувати жодну готову формулу. Діти різного віку починають повзати, повзати, а потім сідають і ходять. До 18 місяців малюк встигає спокійно, у власному темпі, навчитися робити кроки. Не будемо закликати його до цього. Придбання взуття завчасно йому не допоможе. Терпіння виявиться тут вашим найкращим порадником. Давайте поспостерігаємо за дитиною. Якщо він увійде у світ незалежності, рухаючись без нашої допомоги, давайте шукати модель і вирушати за покупками!