Харчова сода для взуття. Чистка взуття харчовою содою


Харчова сода - продукт, який, ймовірно, знайдеться в кожному домі. Мало хто знає, що крім універсального використання на кухні, його можна використовувати і як ефективний засіб для чищення взуття! Ось кілька чудових порад про те, як можна застосувати харчову соду, щоб зберегти взуття блискучою.

Харчова сода має ряд властивостей, які виявляться корисними не тільки під час кулінарних експериментів, але й стануть у пригоді, наприклад, у боротьбі з непривабливим забрудненням на вашому взутті! Але це ще не все, оскільки він також натуралізує кислоти, регулює рН, а також поглинає неприємні запахи, що особливо корисно, коли йдеться про підтримання гігієни взуття. Його додатковою перевагою є ціна - набагато нижча за професійні миючі засоби, які можна знайти в магазинах.

Харчова сода для взуття - застосування

Сода чудово підходить для чищення взуття, особливо з тканини. У випадку з білим взуттям це не тільки допоможе позбутися від бруду, але й освіжить колір та ефективно видалить жовтий відтінок з верхньої та білої підошви! Перевірте, як можна використовувати харчову соду для чищення улюбленого взуття.

1. Харчова сода з водою

Це, безумовно, найпростіше рішення, яке можна швидко створити вдома. Досить змішати приблизно 3 столові ложки харчової соди з невеликою кількістю води, а потім за допомогою бавовняної тканини протерти взуття препаратом. Для більш сильних плям можна нанести розчин пензлем з м’якою щетиною, а потім обережно потерти пляму, поки воно не зникне. Після обробки достатньо протерти взуття ганчіркою, змоченою у воді, тільки щоб позбутися від надлишку соди. І воно готове! Ви можете знову насолоджуватися улюбленою парою взуття.

2. харчова сода та оцет

Оцет, завдяки своїм очисним та дезінфікуючим властивостям, додатково підтримує дію харчової соди. Речовини слід змішати в пропорції 1: 1, а потім за допомогою щітки нанести засіб на взуття та інтенсивно розтерти бруд. Нарешті, витріть взуття тільки водою. Обов’язково спробуйте цей метод, особливо коли на взутті з’являється стійка бруд. Будь -які плями повинні зникнути без серйозних проблем.

3. Харчова сода з неприємним запахом

Устілки у взутті необхідно ретельно і регулярно чистити, тому що це місце, де накопичується піт і багато бруду. Нехтування систематичним доглядом призведе до того, що устілки будуть випромінювати неприємний запах, а також стануть місцем для розвитку бактерій та грибків.

Тканинні устілки можна безпечно прати у розчині води, миючого засобу та трохи харчової соди. Після ретельного висихання і встановлення устілок назад у взуття, всипте всередину чайну ложку соди, ретельно розсипте порошок по всій поверхні, а потім залиште на ніч. Харчова сода вбере неприємні запахи, і ви будете продовжувати насолоджуватися улюбленою парою взуття.

Ви можете використовувати харчову соду самостійно, у поєднанні з водою або зробити з неї густу пасту - вибір методу залишаємо за вами. Тим не менш, це простий спосіб отримати надзвичайно ефективний миючий засіб за низькою вартістю, який зможе успішно замінити професійні еквіваленти, наявні в магазинах.