Inblu - трохи сонячної Італії на польських вулицях

Inblu - італійська компанія, яка розпочала свою історію з взуття в 1970 -х роках з виробництва підборів і підошов. Завдяки досвіду у виробництві цих елементів, Взуття Inblu виділяються на ринку виключно добре профільованою підошвою. Бренд намагається виправдати очікування своїх клієнтів, пропонуючи модний дизайн та сучасні стилі свого взуття. Inblu - ідеальний бренд для людей, які цінують комфорт і стиль за доступною ціною.

Сандалі Inblu - італійський дизайн за доступною ціною

Компанія Inblu відома найбільше виробництвом якісного літнього взуття: шльопанців, шльопанців та босоніжок. Простота та зручність у повсякденному використанні - цими пріоритетами керувалися італійські дизайнери при створенні взуття Inblu.

Жіноче взуття Inblu - легкість і комфорт

Ми можемо знайти в пропозиції компанії в'єтнамки Інблу виготовлена ​​з високоякісного пластику, що дозволяє виготовляти легке та зручне взуття. Простота конструкцій дозволяє легко підібрати взуття до багатьох стилів. Сандалі Інблу Вони ідеально підходять для літніх прогулянок або випадкових сімейних заходів на лоні природи. З іншого боку, шльопанці-це ідеальний вибір для пляжу або басейну, де важливі зручність і комфорт. Взуття жіночі Inblu ідеально підходить для жінок, які вибирають зручне та доступне взуття.

Чоловіче взуття Inblu - комфорт та ідеальний профіль

Італійська компанія також пам’ятає про потреби чоловіків, які знайдуть ідеальні варіанти для літа. В'єтнамки Інблу це зручне взуття, добре сформоване та приталене до чоловічийj ноги. Ви також можете відмовитися від пропозиції Тапочки Inbluце дозволить вам насолоджуватися комфортом, навіть у приватності ваших чотирьох кутів. Вони ідеально підходять для чоловіків, які орієнтуються на комфорт у будь -якій ситуації.

Взуття Inblu - взуття для вимогливих клієнтів

Багато людей віддають перевагу зовнішньому вигляду взуття, а не комфорту. Тим часом наслідком носіння незручного та нездорового взуття для ніг може бути, наприклад, галюкс. Творці взуття Inblu не забувають про здоров’я своїх клієнтів. Взуття італійської компанії рекомендується людям, які можуть зазнати поперечної або поздовжньої плоскостопості. Завдяки спеціально профільованій устілці взуття підлаштовується під природну, фізіологічну форму стопи.

Кілька цікавих фактів про компанію та взуття Inblu

Бренд Inblu є піонером у використанні сучасного методу виробництва CHIPS - інакше відомого як лиття під тиском. Цей спосіб дозволяє з'єднати верхню частину, підкладку і підошву без використання клею або інших клейових виробів. Inblu використовує поліуретан для виробництва свого взуття, що забезпечує високу гнучкість взуття. Інноваційна ідея виробництва та нова технологія збірки дозволили італійській компанії вирватися на світовий ринок.

Inblu - компанія, яка активно піклується про природне середовище та економить енергію. Використання інноваційних технологій на основі відновлюваних джерел енергії та відданість природному середовищу характеризують відповідальні дії Inblu.

Якщо ви робите ставку на здорове та зручне взуття, обов’язково ознайомтесь із пропозицією бренду Inblu!