Які кросівки для малюка будуть кращими?


Кросівки назавжди увійшли в канон моди для дітей та дорослих. Це зручне спортивне взуття підходить до багатьох стилів. Батьки із задоволенням купують кросівки для своїх дітей, тому що їх легко надіти, вони легкі і чудово виглядають на ногах. На що звернути увагу, шукаючи ідеальне взуття і які кросівки для малюка будуть найкращими?

Ергономіка використання

Дитина, яка починає ходити, потребує взуття із закругленими носками. Перші кроки є справжнім викликом для малюка, а взуття з належним профілем зменшує ризик спотикання. Важливо, щоб кросівки також мали широкий носок, тоді ніжка малюка буде правильно розташована - усі пальці будуть розсунуті - і краща стабілізація буде забезпечена під час ходьби. Якщо ми шукаємо взуття для молодшої дитини, найзручнішими будуть моделі з гнучкою підошвою, застібкою на липучці, яку дитина одягне та зніме. Дітям старшого віку неодмінно сподобається взуття на шнурівці-це менша версія кросівок для дорослих.

Розмір і відповідність

Вибір правильного взуття для дитини - досить складний виклик. Стопа малюка може вирости до 1 сантиметра за рік. Найкраще перевіряти своє взуття кожні два місяці, щоб переконатися, що воно все ще добре. Пам’ятайте, що надто маленьке взуття дуже шкідливо для дитини. Взуття, яке ми купуємо для малюка, завжди має бути відповідного розміру. Пальці дитини можуть бути приблизно 5 мм від кінчика. Давайте постараємося не купувати взуття завчасно, навіть якщо ніжка у нашого малюка дуже швидко росте. Дитина, яка занадто багато рухається в парах, може відчувати труднощі з правильним розташуванням ніг під час ходьби і може більше спотикатися. Важливим питанням також є відповідність взуття стопі. Кросівки повинен добре лежати і тримати ногу. Якщо дитині подобається вища модель - вище щиколотки, переконайтеся, що вона не тисне на цю частину ноги.

Матеріал і дизайн

Кросівки можуть бути виготовлені з натуральної шкіри, екологічної шкіри та синтетичних матеріалів або тканин. Виберемо дихаюче взуття, в якій ніжки малечі будуть потіти найменше. Деякі моделі кросівок - наприклад, оригінальний Converse - можна прати в пральній машині і таким чином забезпечувати належний рівень гігієни. Хороший спосіб освіжити взуття - це розпорошити внутрішню частину взуття освіжувачем для взуття. Не забудьте навчити свою старшу дитину міняти взуття та шкарпетки до уроку фізичної культури. Це необхідно, перш за все, з міркувань безпеки, а також з метою гігієни. Кросівки - це дуже модне взуття, тому на ринку представлено безліч моделей різних дизайнів. Нехай ваш малюк вибере ту взуття, яка йому найбільше подобається. Завдяки цьому він буде охочіше їх носити, ми також уникнемо протестів при зміні взуття в дитячому садку чи школі. Давайте візьмемо до уваги, що для наших дітей дуже важливо справити враження перед однолітками. Гарне взуття, безсумнівно, додасть вашій дитині впевненості. В інтернет -магазині KeeShoes ми можемо знайти модні кросівки для малюка.

Кросівки - це дуже популярний вид взуття, яке можуть носити навіть найменші діти. Пам’ятайте, що модель, обрана для нашої дитини, повинна бути ергономічною, зручною та добре підходити до стопи. Звернемо також увагу на те, чи зроблена замовлена ​​пара з дихаючого матеріалу та чи подобається дитині її малюнок та колір. Якщо модель схвалена малюком, її обов’язково надягатимуть і носитимуть весь день без протестів.