Яке взуття на весілля взимку?


Зима - не найпопулярніша пора для одруження. Тим не менш, деякі пари через швидкий термін, нижчу ціну або просто уподобання вирішують одружитися в зимовий сезон. Тоді серед гостей виникає питання - яке взуття на весілля взимку? Вам потрібно змінити взуття? Або, можливо, я можу це зробити в човниках або на низькому взутті? Ми розвіюємо всі сумніви і радимо, яку модель варто обрати!

Взуття на весілля взимку - оберіть комфорт та функціональність

Погодні умови в Польщі взимку різняться. Від температури нижче 10 градусів, коли сонце блимає, йде дощ і дме вітер, до дійсно морозних днів, коли градусники значно нижче 0 градусів, а дороги покриті снігом. Тому вибір взуття слід адаптувати до погодних умов. Взуття повинно бути теплим і зручним, а також забезпечувати належну стійкість - навіть коли на дорозі може бути шар інею. Тому ми рекомендуємо вам обрати якісне зимове взуття на час церемонії та перенестись у весільний зал. Серед них, звичайно жіночі черевики та чоботи чоловічі Челсі. Дамам вони також можуть сподобатися пінетки - наприклад, на каблуці, стовпі або клині.

Вибираючи халупи на весілля взимку, варто врахувати кілька елементів:

  • Виберіть правильний розмір, але пам’ятайте, що взуття не повинно стискати вас або щипати;
  • Жінкам слід вибирати взуття зі стійким каблуком - наприклад, на стовпі замість високого каблука;
  • Рекомендуємо стежити, щоб обрана модель взуття не намокла, адже зимова погода може вас здивувати;
  • Найкраще підійде взуття на товстій підошві - вона ізолює ногу від землі, гарантуючи тепловий комфорт.

Також майте на увазі, що коли весільна церемонія закінчиться, гостей запросять у весільний зал, де температура буде зовсім іншою. Тому важливо змінити взуття - легке, зручне та ідеальне для танців. Панове повинні мати рукав взуттяа дами - улюблені човники якщо балерин. Радимо, які моделі туфель ідеально підходять для зимового весілля зверху!

Яке взуття носити на церемонію?

Церемонія одруження зазвичай проводиться в церкві або в РАЦСі, рідше в місці, де відбуватиметься вінчання. Тому варто врахувати той факт, що вам доведеться подорожувати між різними локаціями та враховувати пануючі погодні умови. Тому тепле взуття з вищим верхом добре підійде.

Наші пропозиції для жінок:

  • Чоботи через коліно над коліном-хіт останніх років, надзвичайно жіночний і сексуальний. Ці види взуття ідеально гармонують з сукнями, і в той же час гарантують тепловий комфорт. Існують моделі на підборах - наприклад. чорні туфлі на підборахі плоскі - напр. Н / М чорні замшеві чоботи на ізоляції.
  • Чоботи -шкарпетки з високим каблуком - цю модель цінують жінки, які люблять незвичайні, але дуже практичні і жіночні рішення. Серед таких типів пропозицій сірі чобітки-шкарпетки на підборі LL-103p Grey.
  • Чоботи на високих підборах - коротші за чоботи, вони все ще чудово підходять для весільних церемоній. Однією з наймодніших пропозицій є, наприклад, Червоні черевики на підборах NS039P Червонийякі ви також знайдете в інших колірних версіях.

Наші пропозиції для чоловіків:

  • Черевики «Челсі» - це, безсумнівно, один з найбільш часто вибираних чоловіками варіантів для такого типу випадків. Черевики, що сягають щиколоток, чудово захищають від холоду і в той же час відповідають елегантному стилю. Прикладами такого типу взуття є Чорні зав’язані черевики Pilpol 6030.
  • Взуття - цей вид взуття найчастіше обирають чоловіки як для церемонії, так і для весілля. Якісний товар повинен скласти іспит за будь -яких умов - наприклад елегантні темно -сині туфлі.

Взуття на весілля взимку - ідеальна модель для веселощів

Після того, як ви пробралися від місця урочистості до місця весілля, ви можете перейти на легше взуття. Завдяки цьому ви не будете спітніти ногу і будете веселитися на танцполі до світанку.

Наші зимові весільні туфлі для жінок:

Взуття на зимове весілля для чоловіків:

Весілля взимку пропонує багато можливостей для укладання. Ми радимо вам ознайомитися з пропозицією магазину KeeShoes - ми переконані, що ви знайдете модель, яка відповідає вашим потребам! Бажаємо вам вдалих покупок і чудових розваг до світанку!