Яке взуття на весілля навесні?


Дедалі довші дні, більш висока температура та яскраве сонце роблять весну надзвичайно популярним сезоном для весіль. З середини березня по червень погодні умови дуже різноманітні, тому виникають сумніви щодо того, яке взуття носити навесні. Тому ми вирішили підготувати жменю натхнення, яке допоможе вам прийняти рішення. Радимо, яке взуття для весняного весілля підійде жінкам і панам!

Налаштуйте весільне взуття відповідно до погоди навесні

Хоча ця порада звучить дуже очевидно, її часто ігнорують. Тим не менш, навіть старі польські приказки говорять "у березні, як у горщику" або "квітні, тому що переплетення плететься, трохи зими, трохи літа". Тож можна очікувати різних погодних умов. Іноді, в кінці березня, газони ще вкриті шаром снігу, а іноді, на початку квітня, ми лягаємо в сад і влаштовуємо перші шашлики. Тому варто перевірити довгострокові прогнози погоди. Однак це не завжди є достатньо ефективним. Яка відповідь? Будьте готові до будь -яких випадків. Тому ми рекомендуємо мати на рукаві принаймні дві пари взуття.

  • Холодна, рання весна - коли погода на вулиці все ще більше нагадує зиму, ніж весну мрії, а термометри показують температуру близько 10 градусів або менше, варто зосередитися на функціональності. Не ризикуйте і замість відкритого взуття надіньте надійний захист ніг. Якщо будуть морози, вам не тільки не буде холодно, але і, наприклад, ви не посковзнетеся завдяки адаптованій підошві. Ми рекомендуємо жінкам вибирати ботильйони на високих підборах або дуже модно чоботи з високим верхом. Джентльмени можуть вибрати Черевики Челсі або взуття.
  • Теплі, приємні вісники літа - коли весна в розпалі, температура вище 15 градусів, а сонце все більше світить, ви можете вдало вибрати взуття для весняного весілля у більш спокійному, відкритому варіанті. Ми рекомендуємо жінкам, які люблять підбори човники, а для тих, хто віддає перевагу плоскому варіанту - балерин. Джентльмени знову можуть вибрати туфлі, які працюють цілий рік і є позачасовою класикою, або якщо вони віддають перевагу більш вільному стилю smart-casual, дуже модно кросівки.
  • Гарячий поворот весни та літа - коли сторінка календаря прокручується до червня, ми більше думаємо про кінець весни, ніж про літо. На це вказують температура, вуличні твори та настрій. Тож давайте виберемо легке, повітряне взуття, яке гарантуватиме чудову вентиляцію. Ми рекомендуємо жінкам сандалі - доступний у плоских, каблучних, стовпчастих або клинових варіантах. Вони будуть прекрасними для чоловіків мокасиниякий протягом кількох сезонів займає перше місце у виборі взуття для весілля навесні.

Яке взуття на весілля навесні - вибирайте комфорт!

Весілля - це зазвичай подія, яка триває пів дня і всю ніч. Святкування починаються близько 14:00 і тривають до світанку. Ми усвідомлюємо, що кожен гість хоче виглядати стильно та феноменально, але ми закликаємо вас зробити так, щоб зовнішній вигляд та комфорт йшли рука об руку. Дамам і чоловікам ми рекомендуємо вибирати стійке взуття, підібране до розміру. Не може бути тиску, потертостей або проблем із підтримкою рівноваги. Ви повинні вибрати туфлі, які відповідають вашим потребам і уподобанням - якщо у вас широка ступня, краще взуйте туфлі з круглим носком, який не затисне ваші пальці, а якщо у вас дуже тонкі, шнурівка - це гарна ідея, яка дозволить вам пристосувати взуття до форми ноги.

Важливою порадою для жінок, які шукають відповіді на те, яке взуття вибрати на весілля навесні, є те, що каблук повинен бути адаптований до вражень. Як би абстрактно це не звучало, але ми можемо запевнити вас, що це надзвичайно важливо. Якщо ви проводите кілька годин на день на високих підборах, тому що вони є частиною вашого дрес -коду, або ви ходите кілька годин на місяць у такому взутті принаймні кілька разів на місяць, ви можете успішно вибрати каблук висотою 8 см і більше. Поки це стійке взуття, ви можете впоратися з ним, тому що нога пристосована до таких обставин. Вони працюватимуть, наприклад рожеві туфлі з голографічним каблуком на шпильці або помаранчеві прозорі шпильки. Якщо, навпаки, ви час від часу носите високі підбори, і в той же час вам не найкраще запам’ятався досвід, ми рекомендуємо вибрати нижню версію з дуже стійким каблуком - наприклад, на шпильці або на танкетці. Прикладами взуття такого типу є Чорні туфлі Renda на плоских підборах або червоні насоси з бантиком VINCEZA.

Безсумнівно, комфорт перетворюється на пристосування взуття до улюбленого стилю. Тож, якщо ви не відчуваєте себе комфортно у цьому взутті, а ваше домену - спортивний стиль, не змушуйте себе носити елегантне, модне взуття. Це стосується як дам, так і панів. Ми радимо вам пограти з модою і розбити елегантність за допомогою більш повсякденного або спортивного взуття. Джентльмени можуть сподобатися, наприклад чорні класичні чоловічі кросівки XN35 або чорні темно -сині лофериі дами сірі сріблясті кросівки на танкетці.

Сподіваємось, що завдяки нашим порадам ви вже знаєте, яке взуття для весняного весілля варто вибрати. Керуйтеся насамперед своїм почуттям естетики та комфорту. Перевірте пропозицію нашого магазину, виберіть модель взуття, яка відповідає вашим потребам, і потанцюйте всю ніч у них! Вдалих покупок!