Яке взуття на осіннє весілля?


Золота польська осінь - злегка приглушене сонце, золотистий колір листя і все ще відносно висока температура роблять вересень і жовтень місяцями, коли молоді пари вирішують пообіцяти любити одне одного до самої смерті. Іноді, однак, погода виходить з ладу, тому гостям весілля цікаво, яке вбрання підготувати до цього дня. Пропонуємо, яке взуття для осіннього весілля буде найкращою!

Важливий місяць

Осінь - пора року, надзвичайно різноманітна з точки зору погодних умов. Теплі дні, які ще нагадують літо та свята, чергуються з дощовими та вітряними днями. Поломка найчастіше трапляється у жовтні чи листопаді, коли ми починаємо все частіше думати про майбутню зиму. Ось чому, вирішуючи питання про вибір гардеробу для весілля, слід враховувати місяць, в якому має відбутися церемонія.

  • У вересні можна з упевненістю передбачити, що погода з точки зору температури буде задовільною - найчастіше вона вище 15 градусів, а опади бувають не часто. Набагато вірогідніше, що на кілька хмарному небі буде сонце з поривами літнього вітру. Тому оптимально вибирати зручне взуття, яке забезпечить легкість і комфорт ногам. Тому ми рекомендуємо жінкам сандалі та човники. Для чоловіків вони прийнятні мокасини і традиційні взуття.
  • Жовтень може бути дуже мінливим. Він може бути сонячним і приємним, але таким же дощовим і вітряним. Тож давайте взуємося на осіннє весілля, яке захистить ногу трохи більше, ніж легкі сандалі. Тож добре підійдуть туфлі на підборах, туфлі та туфлі на низькому взутті. Джентльмени повинні обрати класику та вибрати шкіряне взуття або слипони.
  • Листопад - місяць, коли ми все більше думаємо про сніг, мороз та санки. Однак це може бути по -іншому - можуть бути заморозки та опади, але також температура вище 10 градусів і сонце може бути повним. Тож давайте підготуємось до різних обставин і перевіримо прогнози погоди. Хорошим рішенням буде, наприклад, ботильйони на високих підборахякий з часом перетворюється на шпильки або балерин вже в кімнаті. Для чоловіків ми все одно рекомендуємо класику - взуття - це завжди чудове рішення!

Взуття для осіннього весілля - комфорт понад усе

Незалежно від пори року, наряд для весілля повинен бути зручним. Це стосується насамперед взуття, в якій ви будете проводити довгі години. Найчастіше святкування починається вранці - навколо 14 і закінчується рано вранці. Ви повинні відчувати себе комфортно взувати стільки годин. Немає жодного питання про тиск, потертості або відсутність стабілізації. Тому ми не рекомендуємо вибирати неперевірене взуття - замовляйте свою модель і робіть генеральну репетицію. Вечірка з друзями, побачення, прогулянка чи домашні танці повинні переконатися, що ваше взуття підійде для вечірки на всю ніч.

Більшість дам не уявляють собі такого заходу без високих підборів. Однак, вибираючи модель для себе, слід звернути увагу на висоту штифта, пристосовану до ваших можливостей. Дами, які щодня проводять кілька годин на високих підборах або щотижня ходять на побачення чи зустрічі з друзями, можуть дозволити собі більш високий варіант - напр. чорні замшеві підбори на платформі або чорні відкриті насоси на посту. Жінкам, які не носять їх щодня, ми рекомендуємо більш низькі та стійкі варіанти - наприклад, на шпильці або танкетці, такі як чорні замшеві туфлі на танкетці або Червоні класичні насоси Nio Nio.

Принесіть додаткове взуття на весілля восени

Через те, що ви будете проводити багато годин у взутті, завжди варто мати додаткову модель для маскування. Це стосується як жінок, які хочуть змінити високі чоботи на користь низьких, зручних варіантів - наприклад, балерин, мокасин або навіть шльопанців, так і чоловіків. Джентльмени можуть успішно змінити взуття на більшу кількість видів спорту - наприклад, кросівки або мокасини. Звичайно, зовнішній вигляд і елегантний, акуратний зовнішній вигляд важливі. Однак ніхто не буде звинувачувати вас, коли після офіційної частини, коли настане час веселощів, ви вдягнете зручне взуття. Більш того, пропозиція нашого магазину містить стильні варіанти, які ідеально поєднуються навіть з елегантним костюмом - напр. чоловічі класичні білі туфлі Converse Chuck Taylor All Star якщо жіночі рожеві мокасини жіноче шампанське. Для нареченого та нареченої та інших організаторів заходів, наприклад, батьків, свідків, найголовніше, щоб усі відчували себе спокійно і згадували весілля найкращим чином. Тож замість того, щоб наступні дні наклеювати гіпс на ноги чи відмовлятися від танців на танцполі, придбайте зручне взуття та додаткову пару для маскування! Ми впевнені, що це буде правильним рішенням!

Сподіваємося, що ми допомогли вам визначитися, яке взуття для осіннього весілля варто вибрати. Обов’язково ознайомтеся з пропозицією нашого магазину, де ми надаємо клієнтам безліч моделей, ідеальних для такого випадку - для жінок, чоловіків та дітей. Вдалих покупок і чудових розваг від команди KeeShoes!