Яке велосипедне взуття буде найкращим?


Початок весни - найкращий час для початку велосезону. Розважальна їзда на двох колесах не вимагає спеціального спорядження. Якщо кількість кілометрів на лічильнику зростає з кожним днем, варто подумати про велосипедне взуття. Завдяки їм пересування на двох колесах буде справжнім задоволенням. Яке взуття для велоспорту буде найкращим?

Спеціалізоване велосипедне взуття

Велосипедисти прекрасно знають, що правильне взуття може допомогти їм поліпшити свої показники. Ось чому вони люблять носити взуття, призначене для установки в системі SPD, під час їзди на велосипеді. Таке рішення найчастіше оснащується двоколісними, призначеними для подолання багатокілометрових маршрутів. Що таке SPD? Це система, завдяки якій взуття можна вставляти у спеціально адаптовані велосипедні педалі. Професійне велосипедне взуття характеризується дуже жорсткою підошвою. Пари з SPD часто нагадують трекінгові моделі. На ринку представлений широкий вибір велосипедного взуття, призначеного для швидкої та динамічної їзди. Деякі моделі настільки універсальні, що по них також можна ходити. Це чудово, якщо частину веломаршруту доводиться долати пішки. Кому варто вибрати професійне велосипедне взуття? Давайте виберемо їх, якщо хочемо попрацювати над динамікою водіння та власним станом. Це обов’язкова річ для тих, хто готується до змагань, регулярно долає великі дистанції або їздить у складних умовах - наприклад, у горах. А як щодо тих, хто організовує лише поїздки на вихідні?

Спортивне взуття для велоспорту

Любителям двоколісних на вихідних варто пам’ятати про безпеку та комфорт під час їзди на велосипеді. Оптимальним вибором для них стане професійне велосипедне взуття. Якщо в сезон ми проводимо на велосипедному сідлі лише близько десятка годин, давайте для прогулянки використовуємо традиційне спортивне взуття. Гарним вибором стане спортивне взуття та кросівки. Важливо, щоб вони мали міцну зв’язок. Залишайте трекінгові черевики з товстою, посиленою підошвою для піших прогулянок. Для їзди на двох колесах краще підійдуть моделі, в яких ми будемо відчувати, що нога має стійку опору на педалях. Широкий асортимент спортивне взуття, призначені для велосипедів та спорту, можна знайти в інтернет -магазині KeeShoes.

Чи підходить елегантне взуття для велосипеда?

Велосипеди захопили центри великих міст, і все більше людей використовують їх для роботи. Жінки в елегантних костюмах або чоловіки в костюмах, які прямують до офісних будівель на двоколісних велосипедах,-звичайне явище. У випадку з чоловіками катання в класичному зв’язаному взутті не повинно викликати труднощів. З іншого боку, циклоп повинен зосередитися на комфорті та безпеці. Це означає, що туфлі на шпильці, босоніжки на високих підборах і капці на танкетці краще залишити вдома. Для їзди на велосипеді дами можуть носити жіночі зав’язані оксфордські туфлі, балетки на плоскій поверхні або кросівки. Як щодо катання в сандалях? З міркувань безпеки це не найкращий вид взуття для їзди на велосипеді. Однак влітку можна зустріти чимало дам і панів, що йдуть по велодоріжках з відкритими ногами. Вибираючи босоніжки для катання, пам’ятайте, що вони повинні добре лягати на ногу і мати міцну застібку.

Тип взуття, яке ми надягаємо на велосипед, слід регулювати відповідно до власних уподобань. Затяті велосипедисти, які долають сотні кілометрів на тиждень у сезон, повинні інвестувати у професійні моделі. Зручне спортивне взуття добре себе зарекомендує у випадку любительського катання. Люди, які використовують двоколісний транспорт як засіб пересування на роботу, можуть надіти елегантне взуття, але вони повинні пам’ятати про безпеку.