Як високі підбори увійшли в канон жіночої моди?


Коли ми уявляємо собі, як виглядає красива, впевнена і сексуальна жінка, головне місце на картині перед нашими очима займають туфлі на підборах. Високі підбори, які, на думку будинків моди, не повинні бути меншими за 9 сантиметрів, стали бажаним елементом дрес -коду у великих корпораціях і цінним атрибутом жіночності під час знайомств. Хто винайшов високі підбори і як цей вид взуття увійшов у канон моди?

Від єгипетських м’ясників, через монгольські степи, до садиби Медічі

Високі підбори були винайдені єгиптянами. Робітники м’ясника не хотіли бруднити халати, тому носили спеціальне взуття, яке допомагало їм уникнути контакту з кров’ю на підлозі. Практичність взуття на високих підборах також оцінили монголи - майстри верхової їзди. У тринадцятому столітті підняті туфлі на підборах добре вписувалися в стремена і дозволяли їм залишатися в сідлі навіть під час просунутих маневрів. Перші згадки про високі підбори, які повинні були додати жінці висоти та зробити її красивою, надходять із суду Медічі. Катерина Медічі була на взутті на високих підборах під час свого весілля з принцом Орлеанським Анрі де Валуа. Це був початок справжньої модної революції, і французькі аристократи швидко підхопили новий тренд, і двір заповнився жінками на підборах. Високі підбори у французькому стилі повинні були мати червону підошву і каблук, а спереду зі смаком золоту пряжку. Переворот у Франції 1798 р. Успішно придушив моду на аристократичне взуття.

Зроблено в США, фізика та легкі манери та модне творіння Крістіана Діора

Майже 100 років забули туфлі на високих підборах. Лише у 1888 році в США була створена перша взуттєва фабрика з платформою. Справжній прорив стався, коли до будівництва жіночого взуття долучилася фізика. Фізик Ольбрехт Клічка, який сьогодні вважається батьком взуття на високих підборах, працював над формою та формою взуття. Прототипи були не найзручнішими для носіння, але вони швидко отримали схвалення дам легких манер. Лише в 1947 році салони знову потрапили на високі підбори. Це зробив Крістіан Діор - модельєр, який опублікував всесвітньо відомий малюнок жінки в білому піджаку, розкльошеній спідниці, урізаному капелюсі та на підборах.

Швець усіх часів і сексуальна революція

Роджер Вівера, надзвичайно талановитий швець, працював у будинку моди Dior. Саме він взявся за дизайн та виробництво взуття з бачення Крістіана Діора. З його руки вийшов купон егіль - перші туфлі на каблуці на шпильці, посилені сталею, щоб він не ламався під час ходьби. По -перше, жінки одяглися каблуки для довгих суконь та спідниць. Круглий носок взуття, що блиснув з -під складок тканини, запалив чоловічі почуття до червоного. Тринадцять років минуло від проекту Діора до спалаху моральної революції. Світ відкрив прекрасну і привабливу Мерілін Монро, яка любила високі підбори. Через мить на сцену моди вийшла Твіггі - володарка красивих ніг, які дизайнери вирішили показати у міні -спідниці та наборі на високих підборах. Таким чином, високі підбори і стрункі, оголені жіночі ніжки стали символом сексуальної привабливості та впевненості в собі. Світ сходив з розуму від цих туфель, і чим коротшими були спідниці, тим вищими були підбори.

В даний час високі підбори також є одними з найбільш обраних жіночих туфель, які додають шарм і впевненість мільйонам жінок у всьому світі. Вони чудово поєднуються з брюками -складками, спідницею -олівець або розкльошеною сукнею у стилі 50 -х р. Красиві туфлі на шпильці різних кольорів є в інтернет -магазині KeeShoes.