Як відновити колір замшевого взуття?


Догляд за шкірою замші може здатися досить проблематичним, а вицвітаючий колір тканини - часта причина скинути улюблену пару взуття. Це не повинно бути саме так! Ми приходимо на допомогу і пропонуємо, як відновити насичений колір замшевого взуття, щоб його можна було використовувати протягом багатьох сезонів.

Замшеве взуття, як для чоловіків, так і для жінок, є надзвичайно популярним предметом гардеробу. Замша - надзвичайно елегантний матеріал, завдяки якому вона чудово виглядає при носінні для вечірньої та офіційної стилізації. Завдяки своїй універсальності його все частіше використовують для виготовлення спортивного або повсякденного взуття, внаслідок чого воно надає їм цікавий та оригінальний вигляд.

Правильний догляд і колір замшевого взуття

Ключове правило догляду за замшевим взуттям - не допускати вицвітання кольору. Тож що варто пам’ятати під час щоденного догляду, щоб уникнути появи дефекту?

 • Регулярно чистіть замшу спеціально розробленою щіткою з м'якою щетиною, що дозволить вам набагато краще виглядати взуття.

 • Видаліть забруднення якомога швидше, щоб воно не надто сильно проникало в структуру матеріалу. Швидка реакція на бруд дозволить вам уникнути необхідності вкладати кошти в спеціальні препарати, призначені для професійного чищення замшевого взуття.

 • Пам’ятайте про належне просочення та надійний захист взуття від зовнішніх факторів. Використовуйте препарат регулярно та відповідно до інструкцій, щоб не пошкодити взуття.

 • Не піддавайте взуття інтенсивному сонячному світлу. Це може викликати не тільки зміну кольору замші, але і деформацію всього взуття.

 • Ніколи не мийте взуття повністю зануреною або в пральну машину! Така велика кількість вологи може негативно вплинути на замшу, що призведе до непоправних пошкоджень.

 • Намагайтеся не мочити взуття. Якщо вони намокнуть, обов’язково ретельно висушіть їх. Набивання всередині взуття газетами допоможе зберегти природну форму взуття під час процесу сушіння.

Як відновити колір замшевого взуття? Етапи реконструкції

 • Перший і найважливіший крок у підготовці вашого взуття до ремонту - це його ретельне очищення. Для цього використовуйте щітку з м’якою щетиною або спеціальну замшеву гумку. Позбавтеся від засохлого бруду, обережно потираючи матеріал. Така обробка також покращить структуру щетини, завдяки чому наступні етапи роботи будуть більш ефективними.

 • Якщо забруднення більш серйозні, найкраще скористатися спеціальним засобом, призначеним для догляду за замшевим взуттям. Препарат слід використовувати відповідно до рекомендацій виробника та підбирати відповідно до кольору та матеріалу. Після того, як ви ретельно очистили взуття, дайте їй повністю висохнути (уникайте прямих сонячних променів або сильної спеки, оскільки це може призвести до викривлення взуття).

 • Для такого підготовленого взуття використовуйте ремонт, куплений у взуттєвому магазині. Найпоширеніші форми, з якими ви можете зіткнутися, - це рідкий спрей або паста. Важливо вибрати ідентичний колір оновлювача, який відповідає вашому взуттю.
  Якщо ви не хочете ризикувати, можете скористатися безбарвним препаратом.
  «Реноватор» не тільки відновить початковий колір взуття, а й покращить стан щетинок та захистить замшу від зовнішніх факторів, таких як волога або бруд.

 • Після того, як засіб ретельно висохне, слід ще раз акуратно розчесати волоски замші, щоб запобігти їх непривабливому прилипанню та відновити природний вигляд взуття. Нарешті, обприскайте всю поверхню спеціальним просоченням, яке збереже отримані ефекти і дозволить краще захистити взуття від небажаних пошкоджень або забруднень.

Таке оновлення ефективно відновить колір замшевого взуття, завдяки чому ви набагато довше будете насолоджуватися інтенсивним кольором і красивим виглядом взуття!