Як вибрати взуття для суконь?

Багато дам люблять сукні та спідниці. Вони відмовляються від штанів з багатьох причин, включаючи дискомфорт та модні наряди відповідно до них. Сукні - це абсолютно новий спосіб проявити свій стиль - абсолютно відмінний від джинсів. Однак іноді важко вибрати взуття. І не тільки підходить, а й теплих холодних місяців, і теплих - працювати вісім годин в офісі. Тому взуття має виконувати дві основні функції - бути зручною та естетично відповідати обраному нами стилю.

Чи йдуть плоскі туфлі з сукнями?

Вибрати взуття на високих підборах для спідниць дуже просто. У такому вбранні головну роль відіграють насоси - як більш високі підбори, так і взуття з додатковими застібками, наприклад навколо щиколотки. Це хороше рішення для теплих місяців, як і ... плоске взуття.

Багато жінок вважають, що плоская взуття абсолютно не відповідає сукням. Однак ми стверджуємо, що і балерини, і лорди - сенсаційне рішення для високих жінок. Або для тих дам, які не люблять ходити на високих підборах. Вони будуть відповідати сукні мінімалізму або навпаки. Вони сенсаційно підкреслюють стиль бохо - також на весіллях! Подумайте, скільки красивих балерин і босоніжок на плоских підборах схожі на прикраси. Вони мають не лише бахрому, а пір’я та намистини, що створює неймовірну мозаїку.

Чи відповідають соковиті кольори тонованим сукням?

Більшість наших суконь мають приглушені кольори. Синій, можливо темно-синій. Білий, бежевий і чорний. Спокійні сукні та спідниці підходять до елегантних нарядів, в основному для роботи. А що, якщо додати до цих кольорів вогненно-червоний чи осінній, модний гірчичний колір? Ваші насоси і високі підбори або клини можуть стати унікальною прикрасою. Багато людей дивляться на взуття - тому варто вибирати їх до спідниці середньої довжини, до колін або трохи зовні.

Це гарний вибір для літа та весни. Прекрасна погода сприяє таким барвистим варіаціям. Давайте сходимо з розуму в теплі місяці, де б ми не одягали свої сукні. Тільки дрес-код на роботі може нас обмежити. Але це також можна ... обійти?

Холодний сезон року? Не має значення!

Але як ви вирішуєте це, коли одягаєте сукню? Яке взуття підійде? Відповідь очевидна - це будуть чоботи різних кольорів, ідеальні для осені та - ті, з хутром - для зими.

Класичні рішення гладкі і не мають прикрас. Шкіряні черевики з більш високим каблуком будуть відповідати формальним фасонам. На зустріч чи побачення? На нижній, особливо якщо ви збираєтесь гуляти - обов’язково з якоюсь цікавою прикрасою.

Черевики та їх різні, різні типи дозволяють створювати оригінальні модні комбінації на кожен випадок та сезон. Якщо ви любите сукні, вам варто вкладати гроші в це взуття!