Як вибрати туфлі на високих підборах, щоб танцювати весь випускний вечір і багато весіль в них?


Для багатьох старшокласників випускний вечір - це можливість обрати перші у своєму житті високі підбори. Насоси на тонкому стовпі зачаровують своєю чарівністю. Ці позачасові туфлі виглядають надзвичайно стильно в поєднанні з елегантним платтям, вони також є способом додати жіночності кожному підлітку. Ми радимо вам, на що звернути увагу при виборі високих підборів, щоб вони не виявилися лише покупкою для одного заходу.

Висота каблука і його розташування

Ортопеди застерігають пацієнта від частого носіння високих підборів. Однак, беручи до уваги той факт, що ми веселимось на випускному балі лише раз у житті, ми пропонуємо знайти компроміс між здоров’ям та здійсненням взуттєвих мрій. Вибираючи взуття, давайте подивимося, де знаходиться каблук. Його слід розмістити в самому центрі п’яти - це забезпечить його стійкість під час ходьби. Давайте також звернемо увагу на довжину нашої стопи та виберемо пропорційну висоту взуття - чим вище каблук, тим сильніше маса тіла розподіляється на пальці, а отже, складніше утримувати рівновагу. Візьмемо просте правило: маленька стопа - низький каблук, велика стопа - вище. То яка найкраща висота каблука? За словами лікарів, 4 сантиметри безпечні, адже така п’ята гарантує стабільність під час ходьби - маса тіла розподіляється правильно, а також зберігається хороша робота сухожиль. Однак, якщо ми мріємо про справжнє високе взуття, підбори можуть бути від 6 до 9 сантиметрів. Давайте не будемо слідувати моделям, які згідно з підписаними контрактами мають з’являтися у непомірно високих туфлях! Слід також пам’ятати, що мініатюрні дівчата будуть виглядати краще в нижньому взутті, підібраному за кольором до колготок.

Стабілізація завдяки платформі

Шукаючи ідеальні високі підбори, давайте подивимося на пропозицію взуття на платформі. Це стильна платформа, яка допомагає врівноважити і підвищує комфорт руху. Насоси на платформі також є чудовим вибором для тих з нас, хто має трохи ширше телят. Зупинимося на простих підборах із закругленим носком без смужок і великими прикрасами, які чудово виглядають з маленьким чорним платтям. Важливий і розмір взуття - вони не можуть бути занадто великими, вони повинні добре лягати на стопу. Перед замовленням ми ретельно вимірюємо довжину устілки улюбленої пари. Ми можемо вибирати модні випускні туфлі, не виходячи з дому на веб -сайті KeeShoes, не втрачаючи часу, який можна витратити на навчання для зрілості.

Навчитися ходити на високих підборах

Красиві нові підбори упаковані в коробку і чекають великого дня? Якщо це наша перша пара, вам стане в нагоді кілька уроків правильного руху. Ходьба на високих і тонких підборах - це велика проблема, тому давайте належним чином підготуємось до чудового вечора. Відео в Інтернеті та присутність близької жінки - матері, бабусі чи подруги, яка досконало оволоділа мистецтвом красивої ходьби на підборах і з радістю навчить нас кільком урокам - можуть бути корисними. Спочатку нам може бути важко врівноважити і випрямити коліна, але наука стає ідеальною - за допомогою регулярного домашнього навчання ми обов’язково швидко приступимо до практики!

Випускний вечір - це особливий вечір для студентів. Хлопчики надягають свої перші костюми і вчаться зав'язувати краватки, а дівчата вчаться ходити на підборах. Уміння вибирати елегантне офіційне вбрання є цінним мистецтвом, тому варто підготуватися до уроку та пройти бальні випробування з яскравими квітами.