Як вибрати туфлі для штанів?


Я не знаю жінки, у якої в гардеробі немає хоча б однієї штанини, а у вас, звичайно, є. З інтенсивністю життя вони набагато практичніші за сукні та спідниці. Напевно ви задавалися питанням, яке взуття вибрати для конкретної моделі, щоб виглядати найкраще, і ця стаття допоможе вам у цьому.

Я не знаю жінки, у якої в гардеробі немає хоча б однієї штанини, а у вас, звичайно, є. З інтенсивністю життя вони набагато практичніші за сукні та спідниці. Напевно ви колись задавалися питанням, що за взуття виберіть конкретну модель, щоб виглядати найкраще, і ця стаття допоможе вам у цьому. 

Сексуальні трубочки

Труби стали символом шістдесятництва, і навіть сьогодні вони не втрачають своєї популярності. Вони підкреслюють tваші сильні сторони, дозволяючи вам відчувати себе привабливою та жіночною. Безпечним вибором є високі чоботи, кросівки до щиколотки або балетки. Якщо у вас немає проблем з ходьбою на високих підборах, тоді пам’ятайте, що високі підбори підкреслять сідниці та оптично подовжать ноги. 

Найзручніші джинси

Номер модДжинси Eli неймовірні, тому їх легко поєднувати з взуттям. НаджоДля них більше підходить взуття на плоских підборах або широкому стовпі. Можна вважати, що все їм підходить. Однак цікавим рішенням є кросівки з барвистою підошвою, які додадуть вашій укладці трохи розкутості. 

Елегантний в складці

Костюмовані штани все ще асоціюються переважно з чоловіками, хоча це змінюється дедалі більше. Що стосується чоловіків, до них слід підбирати елегантні тапочки. Якщо жінка надягає їх, то це найчастіше у туфлях на плоскому ходу. Ви також можете вибрати мокасини або відповідні жіночі тапочки. У такому виданні ви неодмінно будете виглядати елегантно на роботі або під час виходу в театр. 

Екстравагантні дзвіночки

Хоча дзвони найбільше асоціюються з хіпі, до них повернулися з весни мережеві магазини. Якщо ви хочете виділитися з натовпу, вони обов’язково вас зацікавлять. Найкраще до побаченнядо них кріпляться клини, широкі стовпи або майданчики. Якщо ви віддаєте перевагу плоскому жіночому взуттю, зверніть увагу на кросівки. 

Зручні легінси

Колготки, щільно прилягаючі до тіла, все ще залишаються модними завдяки своїй універсальності. Найкраще, якщо ви зважитесь на ботильйони або чоботи з круглим носком. На мою думку, вони найкраще виглядають з балеринами, які ви, напевно, вже маєте. Якщо ви хочете оптично схуднути ноги, вам допоможуть чоботи будь -якої довжини. Легінси - ідеальні штани для чобіт -мушкетерів. 

 

Варто пам’ятати, що всі ці правила є лише орієнтирами. Найголовніше, щоб ви відчували себе комфортно в тому, що ви носите.