Як вибрати тенденції осіннього 2019 року для своєї стилізації?

Зазвичай взуття трактують як доповнення до стилізації, але в цьому сезоні існує стільки шалених варіантів, що варто спробувати щось нове. Якщо ви боїтеся, що ці різновиди варіацій не підходять для щоденного використання, то ця стаття змінить вашу думку.

Візерунки та візерунки

Серед осінніх тенденцій популярні всілякі візерунки, такі як леопард, гончак або плед. Об’єднання їх разом слід уникати, тому краще не вибирати перевірені туфлі з смугастою блузкою. Це не означає, що ви не можете поєднувати дизайни, але це вимагає прекрасного почуття стилю.

Прекрасна порада вибирати одяг, який має схожість за кольором. Якщо у вас є взуття в відтінках коричневого, синього та червоного, вони будуть добре виглядати з сукнею в одному з цих трьох кольорів. 

Пряний червоний

Якщо ви хочете оживити свій наряд, червоний допоможе вам. Не всі мають сміливість носити одяг у формі серця. Вони часто не відповідають дрес-кодам офісів та шкіл. Вам обов'язково слід спробувати червоні спортивні туфлі для джинсів. Класичні також чудово виглядають у поєднанні з білим, темно-синім і чорним, зокрема з елегантною спідницею-олівець або брюками з складками. Вбрання може містити такі кольори, як рожевий і помаранчевий.

Забутий зелений

Багато хто думає, що зелене взуття не дуже універсальне. Я повністю не згоден з цим, адже зробити їх наймоднішим елементом вашого гардеробу дуже просто. Насправді зелена взуття добре поєднується з усім, від темно-синіх джинсів до класичного костюма. Завдяки цій комбінації ви будете виділятися на вулиці. Для цього ви можете зробити з ними стимуляції блокування кольорів, тобто підрівняти їх до чогось червоного.  

Чарівний рожевий

Ви відчуєте себе дівочою в пудрових рожевих кросівках. Вони будуть виглядати блискуче наряд в м'яких, яскравих тонах. Взуття цього кольору дуже добре поєднується з синім, бежевим, білим і сірим кольором.

Не бійтеся експериментувати з квітами, адже світ не просто чорний і білий. Я сподіваюся, що завдяки моїм порадам ви ризикуєте і спробуєте щось нове.