Як вибрати шпильки, щоб танцювати в них цілий випускний і багато весіль?

Висота п'яти та її розташування

Ортопеди попереджають пацієнта про часте використання високих підборів. Однак, беручи до уваги той факт, що ми граємо тільки один раз у власному випускному вечорі, ми пропонуємо знайти компроміс між здоров'ям та виконанням сну взуття. Вибираючи взуття, подивіться, де був розміщений каблук. Вона повинна бути розміщена посередині п'яти - це забезпечить її стабільність при ходьбі. Давайте також звернемо увагу на довжину нашої стопи і регулюємо пропорційну висоту взуття - чим вище п'ята, тим важче поширюється вага тіла на пальці, і тим самим важче підтримувати баланс. Припустимо просте правило: низька ставка - низький каблук, більша швидкість - вища. Отже, яка висота п'яти буде найкращою? За словами лікарів, 4 сантиметри безпечні, тому що така каблук гарантує стабільність під час ходьби - вага тіла розбивається належним чином і зберігаються хороші сухожилля. Якщо ж мріяти про справжні, високі черевики, то каблуки можуть бути від 6 до 9 сантиметрів. Давайте не будемо моделювати себе на моделях, які, як частина укладених договорів, повинні показувати себе в надмірно високих черевиках! Також пам'ятаємо, що філігранні дівчата будуть виглядати краще в нижніх черевиках, кольорових підходах до колготок.

Стабілізація завдяки платформі

Шукаючи ідеальні підбори, давайте подивимося на пропозицію взуття на платформі. Це стильна висота, яка допомагає вам збалансувати і підвищити комфорт руху. Насоси з платформою також є відмінним вибором для тих з нас, хто має трохи ширше теля. Покладемо прямі шпильки з закругленим носком, без смуг і великих прикрас, які чудово виглядають з маленьким чорним. Розмір взуття також важливий - вони не можуть бути занадто великими, вони повинні лежати добре на нозі. Перед тим, як замовити, ретельно виміряйте довжину вставки улюбленої пари. Ми можемо вибирати модне взуття для випускного вечора, не виходячи з дому в ButyModne.pl, не втрачаючи жодного часу, який можна використовувати для навчання на випускних іспитах.

Навчитися ходити на високих підборах

Гарні, нові високі підбори упаковані в коробку і чекають великого дня? Якщо це наша перша пара, корисно буде вивчити кілька уроків. Проходячи на високих і тонких каблуках, це великий виклик, так що давайте готуємося до великого вечора. Відео в Інтернеті і присутність близької жінки - матері, бабусі або подруги, яка може освоїти мистецтво красивої ходьби на п'ятах і допомогти нам з деякими уроками, є корисними. Спочатку у нас можуть виникнути труднощі з підтриманням рівноваги і випрямлення колін, але навчання робить ідеальним - завдяки звичайному домашньому тренуванню, ми обов'язково швидко підійдемо!

Studniówka - це особливий вечір для студентів. Хлопці одягають перші костюми і навчаються зав'язувати краватки, а дівчата чекають освоїти мистецтво прогулянки на підборах. Здатність вибирати елегантний наряд є цінним мистецтвом, тому це гарна ідея, щоб підготуватися до уроку і пройти тест ідеально в бальному залі.