Як ви звикаєте ходити на високих підборах?


Ви щодня користуєтесь комфортом і носите плоске взуття, але наближається можливість, коли вам потрібно обійтися без шпильок, танкетки або каблуків? Чи знаєте ви, що ходьба у високих черевиках - це не ваша сильна сторона - ви хитаєтеся, у вас болять ноги і замість того, щоб думати про подію, ви тільки мрієте про те, щоб змінити їх на більш зручну? Тоді прочитайте наш посібник, як звикнути ходити на високих підборах!

Крок перший - виберіть зручні високі підбори

Високі підбори обов’язково виглядатимуть красиво, але це може бути не найкращим вибором, якщо ви не маєте досвіду ходьби на підборах. Замість лакованих і нестійких моделей вибирайте найзручніше взуття на високих підборах. Ми рекомендуємо вам вибрати варіант, який буде зручним для вас - як з точки зору висоти, так і матеріалу або дизайну. Найкращим рішенням будуть насоси зі шкіри зерна. Ця модель ідеально підійде до вашої ноги, що гарантує комфорт під час її носіння. Для початку вони будуть ідеальними Чорні насоси Espinto H. Однак, якщо вам не подобається їх естетика і ви віддаєте перевагу більш сучасну модель, вони можуть вам сподобатися Насоси Espinto Golden 889 на жовтому штифті, і якщо нагода, до якої ви готуєтесь, - це ваше весілля - вони будуть ідеальними Espinto накачує білу перлину на штифті.

Крок другий - поступово збільшуйте висоту каблука

Не хапайте дуже високу і тонку шпильку. Такий каблук може швидко вас знеохотити, тому що ви не будете відчувати на ньому впевненості та стабільності. Замість цього виберіть трохи нижчий варіант з відповідним товстим каблуком, а потім поступово збільшуйте його. Вони першими складуть іспит, напр. Насоси Goodin з декоративною червоною смужкоюякі мають блочний каблук 4 см. Якщо ви звикли ходити в них, виберіть більш високий, наприклад 8 см Шатли з морської собаки або елегантні чорні насоси VINCEZA з додатковим ремінцем, що стабілізує щиколотку і добре тримає взуття на нозі. Після того, як ви освоїте мистецтво ходити на високих підборах, наступні моделі можуть бути на високих підборах - напр. туфлі на підборі на шпильці темно -синя замша.

Крок третій - практика робить досконалим

Якщо ви хочете звикнути ходити на високих підборах, коли наближається важливий випадок, не відкладайте навчання ходити на потім. Виберіть зручне взуття і почніть ходити в ньому по дому. Спочатку кілька десятків хвилин, а з часом збільшувати час і подолану відстань. Ми рекомендуємо прогулятися по садибі, надіти високі підбори на роботу або зустрітися з друзями. Чим більше ви їх носите, тим більша ймовірність, що їх носіння перестане бути проблематичним і незручним для вас. Як ми вже згадували раніше, також поступово збільшуйте каблук. А коли настане подія, до якої ви готуєтесь, - випробуйте своє взуття, у якій ви хочете виступити. Коли ви збираєтесь танцювати в них всю ніч або подорожувати на великі відстані, ви повинні бути впевнені, що вони пройдуть випробування.

Крок четвертий - попрацюйте над своєю поставою

Хоча прогулянки на підборах надзвичайно корисні, потрібно пам’ятати одну річ - підтримка правильної постави тіла надзвичайно важлива. Ви не сутулитесь щодня? Відмінно! На жаль, часто дами, які взуваються на високих підборах, забувають про правильну поставу і інстинктивно нахиляються вперед, щоб зберегти рівновагу. Це не тільки виглядає погано, але і змушує ваш хребет прийняти неприродне положення, а суглоби неправильно навантажені. Тому, коли ви починаєте вчитися ходити на підборах, не забудьте відтягнути лопатки, підняти голову вгору, напружити прес і тримати хребет прямо. Згодом у вас стане звичкою зберігати таке ставлення!

Крок п'ятий - не падайте духом!

Навчання ходіння на підборах може вас відлякати - особливо, якщо ви раніше не носили високі чоботи. Таке положення стопи напружує литок і змушує вас зберігати рівновагу. Але пам’ятайте, що практика робить досконалим. Якщо ви не падаєте духом, ви звикнете до такого ставлення, і воно з часом стане нейтральним для вас. Чим більше тренувань ви будете виконувати, тим більша ймовірність того, що ходьба на підборах потрапить вам у кров. Можливо, через кілька тижнів ви будете пересуватися на високих підборах, як голлівудська зірка? Удачі!

Сподіваємось, що наші поради виявляться ефективними. Не забудьте насамперед вибрати зручне взуття - ми рекомендуємо ознайомитися з пропозицією магазину KeeShoes. Ми впевнені, що ви знайдете там відповідну модель, яка допоможе вам звикнути ходити на високих підборах!