Як ти звикаєш ходити на високих підборах?

Крок перший - вибирайте зручні високі підбори

Високі тапочки, безумовно, представлять себе красиво, але, можливо, вони не стануть найкращим вибором, якщо у вас немає досвіду ходьби на високих підборах. Замість лакованих та нестабільних моделей надіньте найзручніші високі підбори. Рекомендуємо вибрати варіант, який буде зручним для вас - і з точки зору росту, і матеріалу, і стилю. Повнозерні насоси будуть найкращим рішенням. Цей ідеально адаптується до вашої стопи, що гарантує комфорт під час носіння. Вони будуть ідеальними для початку Насоси Espinto, чорний Н, Однак якщо вам не подобається їхня естетика і ви віддаєте перевагу більш сучасну модель, вона може вам сподобатися Золото Espinto накачує 889 на жовтому каблуці, і якщо можливість, яку ви готуєте, - це ваше весілля - вони будуть ідеальними Перламутрові насоси Espinto на білому каблуці,

Крок другий - поступово збільшуйте висоту каблука

Не ходіть на дуже високу і тонку шпильку. Такий каблук може швидко відвернути вас, тому що ви не будете відчувати себе впевнено та стабільно на ньому. Замість цього виберіть трохи нижчий варіант з відповідно товстим каблуком, а потім поступово збільшуйте його. Вони будуть першими, хто здає іспит, напр. Goodin насоси з декоративним червоним поясомякі мають каблук на каблуці 4 см. Якщо ви вже звикли ходити по них, виберіть більш високу, наприклад, 8 див Морські насоси Houndstooth або елегантні чорні насоси VINCEZA з додатковим ремінцем, який стабілізує щиколотку і добре утримує взуття на нозі. Після того, як ви освоїли мистецтво ходити на високих підборах, наступні моделі можуть бути на високому каблуці - наприклад темно-сині замшеві насоси,

Крок третій - практика робить ідеальною

Якщо ви хочете звикнути ходити на високих підборах, тому що наближається важлива можливість, не залишайте вчитися ходити пізніше. Вибирайте зручне взуття і починайте ходити по будинку в них. На початку кілька десятків хвилин, а з часом збільшуйте цей час і пройдену відстань. Радимо прогулятися по садибі або надіти високі підбори для роботи чи зустрічі з друзями. Чим частіше ви їх носите, тим більше шансів, що їх носіння перестане бути проблематичним та клопітним для вас. Як ми вже згадували раніше, збільшуйте п'яту поступово. А коли настає захід, до якого ви готуєтесь - протестуйте взуття, в якій хочете виступити. Коли ви плануєте танцювати в них всю ніч або подорожувати на великі відстані, вам потрібно бути впевненим, що вони здадуть іспит.

Крок четвертий - попрацюйте над своїм ставленням

Практикувати ходьбу на підборах надзвичайно корисно, але ви повинні пам’ятати деякі поради - вкрай важливо підтримувати правильну поставу. Хіба ти не скупишся щодня? Відмінно! На жаль, часто дами, які надягають взуття на високих підборах, забувають про правильну поставу та інстинктивно нахиляються вперед, щоб підтримувати рівновагу. Це не тільки виглядає погано, але також змушує ваш хребет приймати неприродне положення, а ваші суглоби неправильно навантажені. Тож на початку навчання навчитися ходити п’ятами, не забудьте тягнути плечі, піднімати голову вгору, розгинати м’язи живота і тримати хребет прямо. З часом збереження такого ставлення стане звичною!

Крок п’ятий - не відволікайтеся!

Навчання ходити на підборах може змусити вас відмовитись - особливо, коли ви раніше не носили високе взуття. Таке положення стопи викликає напругу в литках і змушує підтримувати рівновагу. Однак пам’ятайте, що ця практика робить ідеальною. Якщо вас не відволікає, ви звикнете до цього ставлення і з часом воно стане для вас нейтральним. Чим більше тренувань ви проходите, тим більше шансів, що ходьба на підборах потрапить у вашу кров. Може через кілька тижнів ви будете рухатися в стилетах, як голлівудська зірка? Удачі!

Ми сподіваємось, що наші поради виявляться ефективними. Не забудьте вибрати зручне взуття - радимо перевірити пропозицію магазину butymodne.pl. Ми переконані, що ви знайдете там правильну модель, яка допоможе звикнути ходити на високих підборах!