Як штирі увійшли до канону жіночої моди?


Коли ми уявляємо, як виглядає красива, впевнена і сексуальна жінка, головне місце на знімку займають шпильки. Високі каблуки, які, як стверджують будинки моди, не повинні бути менше 9 сантиметрів, стали бажаним елементом дрес-коду у великих корпораціях і цінним атрибутом жіночності під час дат. Хто винайшов п'яти і як цей тип взуття увійшов до канону моди?

Від єгипетських м'ясників, через монгольські степи, до двору Медічі

Високі підбори були винайдені єгиптяни. Співробітники м'ясника не хотіли фарбувати одяг, тому вони одягали спеціальну взуття, яка допомогла б їм уникнути контакту з кров'ю, що залило підлогу. Монголи - чемпіони верхової їзди оцінили практичність високих каблуків. У тринадцятому столітті туфлі на високих підборах добре вписувалися в стремена і дозволяли їм залишатися в сідлі навіть під час передових маневрів. Перші згадки про п'яти, які повинні були додати висоту леді і зробити її красивою, приходять з суду Медічі. Катажина Медиєжська надягла свої туфлі на високих підборах для свого обітниці орлеанського князя Генріха де Валуа. Це було початком справжньої революції в моді, і французькі аристократи швидко підхопили нову тенденцію, і суд був наповнений дамами на високих підборах. Високі каблуки у французькому стилі повинні були мати червону підошву і п'яту, а на фронті зі смаком золотою пряжкою. Переворот у Франції, який вибухнув у 1798 році, фактично придушив моду для аристократичного взуття.

Зроблено в США, фізика і світло манери і створення моди Christian Dior

Туфлі на високих підборах були забуті майже 100 років. Лише в 1888 році в Сполучених Штатах була піднята перша фабрика взуття. Справжній прорив прийшов, коли фізики приєдналися до будівництва жіночого взуття. Фізик Олбрехт Клічка працював над формою і формою каблуків, яка сьогодні вважається батьком високих каблуків. Прототипи не були найкомфортнішими для носіння, але вони швидко отримали схвалення дам світлої моралі. Тільки в 1947 році високі каблуки знову пішли в салони. Крістіан Діор, модельєр, який опублікував відому фігуру жінки в білому халаті, спаленій спідниці, відсіченому капелюсі і високих підборах, подбав про це.

Сапожник всіх часів і сексуальна революція

Для будинку моди Dior працював Роджер Вівера - надзвичайно талановитий шевця. Саме він зробив створення та дизайн взуття з бачення Крістіана Діора. Егюїль - перші черевики з каблуком каблука, який зміцнювався сталлю, щоб він не зламався при ходьбі - виходив з його руки. По-перше, припускали жінки штирі для довгих суконь і спідниць. Круглий носок взуття, що блимає з-під складки тканини, запалював почуття чоловіка до червоного. Від проекту Діора до початку моральної революції минуло 13 років. Світ відкрив прекрасну і заманливо Мерілін Монро, яка любила шпильки. Через мить після неї Twiggy увійшла в сцену моди - власника прекрасних ніжок, які дизайнери вирішили виставити в комплекті міні спідниці і високих підборах. Таким чином, каблуки і стрункі, оголені жіночі ніжки стали символом сексуальної привабливості і впевненості в собі. Світ зійшов з розуму від цих черевиків, і чим коротше спідниці, тим більші п'яти були прийняті для них.

Сьогодні високі підбори також належать до найпопулярніших жіночих черевиків, які додають чарівності та довіри мільйонам жінок у всьому світі. Прекрасно підходять брюки в складці, спідниці-олівці або розкльошені сукні в стилі 50-х рр .. Гарні високі підбори в різних кольорах мають у своєму інтернет-магазині ButyModne.pl.