Як правильно вибрати розмір взуття


Більшість з нас знає розмір нашої стопи, ми також знаємо, купуючи взуття, що розміри окремих виробників відрізняються один від одного.

Більшість із нас знає розмір нашої стопи, ми також усвідомлюємо, купуючи взуття, що розміри окремих виробників відрізняються один від одного, тому завжди варто перевірити "таблицю розмірів", яка дозволить нам швидко зорієнтуватися або, наприклад, розмір 42 марки XX, який ми зазвичай купуємо, відповідає розміру 42 марки YY, який ми збираємося купувати. Іноді буває, що люди не пам’ятають розмір свого взуття або плутаються з приводу різних розмірів. Існує спосіб і водночас один з найнадійніших методів вибору взуття в бутику, а особливо тих, що купуються в інтернет -магазинах, - визначення внутрішньої довжини устілки взуття.

Як визначити довжину устілки для взуття? - Виміряйте довжину стопи. Покладіть ногу в шкарпетку на аркуш паперу формату А4, окресліть її форму, а потім виміряйте в сантиметрах відстань між двома точками, які найбільш виступають на контурі стопи, тобто від кінчика найдальшого пальця до каблук. (Не забудьте виміряти обидві ноги, іноді одна нога може бути коротшою). До результату додаємо 0,5-1 см, дотримуючись принципу, що чим повніша стопа, тим більший запас. Отриманий результат - це довжина внутрішньої підошви взуття. Кожен виробник взуття повинен надати довжину взуттєвої вставки в сантиметрах, яка призначена для певного розміру. Деякі виробники, наприклад, призначають устілку довжиною 27 см до розміру 40, інші - до 41, треті - до 42. Купуючи взуття в Інтернеті, без можливості приміряти, пам’ятайте, що варто брати лише довжину внутрішньої устілки, а не розміру - таким чином ви уникнете розчарувань через занадто маленьке або занадто велике взуття.