Як почистити екологічне шкіряне взуття? Догляд за екошкірою


Взуття з екологічної шкіри за формою та зовнішнім виглядом значно нагадує натуральну шкіру. На перший погляд, ми не бачимо великої різниці. Екологічна шкіра - це поліефірний матеріал, додатково покритий полівінілхлоридом, а потім піддається різним хімічним процесам. Як почистити екологічне шкіряне взуття? Все про догляд за екошкірою.

Переваги екологічної шкіри

Великою перевагою екологічної шкіри є її ціна, яка може бути навіть у кілька разів нижчою за її натуральні аналоги. Варто також підкреслити, що вам не потрібно вбивати тварин, щоб отримати матеріал. Однак це матеріал набагато нижчої якості, з більшою схильністю до будь -яких пошкоджень та синців. Циркуляція повітря та вологопроникність також значно зменшуються, що перетворюється на комфорт використання взуття.

Тому, якщо ви міняєте взуття досить часто, вам потрібна модель лише для конкретних випадків, і ви не хочете витрачати занадто багато на покупку взуття, вам варто подумати про покупку взуття з екошкіри.

Як доглядати за екологічним шкіряним взуттям, щоб воно могло служити якомога довше?

1. Відповідна просочення

Купуючи взуття з екологічної шкіри, не забувайте купувати спеціальні препарати, призначені для цього виду матеріалів. У взуттєвих магазинах можна легко знайти всілякі лаки, спреї або креми, які не тільки захистять ваше взуття від зовнішніх факторів, але й додадуть блиск, освіжать колір і належним чином очистять поверхню взуття.

Увага! Не забудьте використовувати просочення безпосередньо перед першим нанесенням, а потім наносити його через рівні проміжки часу, кожні кілька днів.

Вибираючи просочення, зверніть увагу на те, чи призначене воно для використання на екологічній шкірі. Інакше можна пошкодити структуру матеріалу. Варто також ретельно підібрати колір препарату до відтінку взуття. Якщо ви не впевнені, спочатку використовуйте просочення на невеликій, непомітній поверхні або виберіть безбарвний препарат, який підійде до будь -якого кольору.

2. Уникайте щіток з жорсткою щетиною

Розтирання занадто твердою щіткою може пошкодити матеріал. Екологічна шкіра набагато тонша і ніжніша за натуральну шкіру.

Ви можете видалити пил і засохлу бруд щіткою (необхідна м’яка щетина), розтерши матеріал насухо. Більш серйозні забруднення можна видалити вологою губкою або тканиною.

Порада. Якщо ви далеко від дому, використовуйте дитячі серветки для очищення невеликих забруднень!

Якщо перераховані вище методи не допомогли, доведеться скористатися спеціальними препаратами, призначеними для чищення екошкіри. Не забувайте наносити засіб рівномірно та відповідно до рекомендацій виробника.

3. Регулярно видаляйте забруднення

Намагайтеся робити це регулярно і обережно, тому що занедбане взуття з часом буде все важче позбавлятися від небажаного бруду та непривабливих плям. Це правило особливо важливо в осінньо -зимовий період, коли варто витирати взуття після кожного використання, щоб запобігти безповоротному пошкодженню матеріалу.

Правильний догляд дозволить взуттю довше зберігати свій первісний вигляд і форму. Взуття буде менше схильна до будь -яких пошкоджень, але також стане більш стійкою до забруднення.

4. Ніколи не мийте взуття з екошкіри в пральній машині

Ні в якому разі не можна чистити взуття в пральній машині або вручну, повністю зануреною у воду!

Якщо ваше взуття стає надмірно вологим (наприклад, в дощову погоду), дайте йому повністю висохнути в сухому, провітрюваному місці, але не контактуйте з джерелом інтенсивного тепла, наприклад, з гарячим обігрівачем або прямими сонячними променями.

Занадто швидке висихання часто призводить до появи тріщин і деформації матеріалу, через що взуття втрачає свій шарм і природний вигляд.

5. Вклеювати не потрібно

На відміну від чищення натуральної шкіри, у взутті з екошкіри ми можемо пропустити цей крок. Через іншу структуру екошкіра не вбирає речовини, що містяться у лаках для взуття, і їх використання може призвести до непривабливих плям, зміни кольору та навіть пошкодження матеріалу.

Для підтримки взуття в належному стані достатньо регулярного чищення та просочення засобами, призначеними для екошкіри.

Тому взуття з екологічної шкіри - чудовий вибір, який дозволяє заощадити чималі гроші. При належному догляді та дотриманні кількох важливих правил можна без проблем тривалий час користуватися взуттям з екошкіри.