Як і як видалити сіль з взуття?


Хлорид натрію, тобто популярна дорожня сіль, посипана взимку на тротуарах, в першу чергу призначена для забезпечення безпеки пішоходів. Хоча він відіграє надзвичайно важливу роль, він також негативно впливає на зовнішній вигляд нашого зимового взуття. Як захистити взуття від попадання солі? Як і як видалити сіль з взуття?

Неестетичні білі плями та плями води знімають чарівність вашого взуття, а сіль, що проникає у тканину, може пошкодити їх, знебарвити і навіть відшарувати.

Найголовніше - швидко реагувати на бруд. Відкладання косметичних процедур може тільки погіршити проблему, тому діяти потрібно негайно після повернення додому. Також слід пам’ятати про регулярне чищення взуття, а спосіб догляду слід вибирати відповідно до типу матеріалу, з якого вони виготовлені.

Нижче ви знайдете кілька практичних порад, як видалити сіль з взуття, щоб запобігти їх занадто швидкому псуванню.

Адекватне просочення

Купуючи нове взуття, варто правильно підібрати для них просочення. Ми часто пропускаємо цей крок, але в цьому випадку економія недоцільна. Використання просочення перед першим нанесенням та регулярне нанесення під час використання (особливо в осінньо -зимовий період) ефективно захищатимуть матеріал від зовнішніх факторів, бруду, вологи та солі, які проникають глибоко у волокна. Після висихання просочення рекомендується відполірувати, а потім відполірувати взуття, щоб надати їм додатковий захист.

Домашня заміна жирних препаратів, наявних у магазинах, - це вазелін або дуже жирний крем, який також запобігає проникненню солі. Він також буде незамінним добрета минулета для взуття з додаванням фтору, переважно на основі бджолиного воску.

Як видалити сіль з взуття - професійні миючі засоби

Професійні засоби, наявні у взуттєвих магазинах, є найбільш ефективними при очищенні нашого взуття від соляних плям. Вибираючи препарат, варто звернути увагу на те, чи є він універсальним засобом або призначений для певного типу шкіри чи матеріалу.

Це надзвичайно важливо, оскільки неправильно підібраний препарат може пошкодити взуття. Тому перед використанням варто перевірити його на невеликій, ледь помітній поверхні.

Домашні засоби від плям солі на взутті

Існує кілька перевірених методів, які полегшать вам щоденний догляд за взуттям. Для його виконання вам потрібні лише продукти, які ви обов’язково знайдете у своєму домі, завдяки чому ви заощадите трохи грошей! Як видалити сіль з взуття?

Вода з оцтом

Приготуйте розчин, що складається зі склянки теплої води і столової ложки оцту. Потім м’якою тканиною обережно потріть плями. Оцет - миючий засіб і природний дезінфікуючий засіб, завдяки якому можна безпечно позбутися від білих плям від взуття.

Мильна вода

У цьому випадку також потрібно приготувати розчин, що складається зі склянки теплої води і 10 крапель рідини для миття посуду. Потерши взуття тканиною, залиште її до повного висихання.

 

Обережно. Щоб зберегти форму і природний вигляд свого взуття, засушіть його всередину газетами під час сушіння, а потім поставте в тепле, повітряне місце. Уникайте прямого впливу сильної спеки та сонячних променів.

Лимон на білих соляних плямах

Ви можете наносити його безпосередньо, натираючи часточкою лимона поверхню взуття або зробити суміш води і лимонного соку в співвідношенні 1: 1. Використовуючи варіант лимона, ми рекомендуємо наносити його на трохи видиму поверхню, щоб матеріал не знебарвився.

Тепле молоко

Протріть взуття тканиною, змоченою в молоці. Повторюйте процедуру, поки пляма не зникне, а потім очистіть взуття тільки водою, щоб позбутися залишків молока. Коли взуття чисте, не забудьте використовувати відповідну просочення для захисту поверхні взуття.

Скоринка хліба

Хліб протягом декількох днів (але не черствий), завдяки своїм вбираючим властивостям, відмінно вбере сіль, що осідає на взутті. Щоб позбутися від улюбленого взуття, досить потерти заплямоване місце внутрішньою стороною хліба. Це найменш інвазивний метод, і він, безумовно, буде безпечним для більшості взуття.

Правильний догляд, адаптований до сировини, регулярне чищення та просочення взуття збереже їх природну форму та естетичний вигляд. Правильно проведені процедури в значній мірі захищають взуття від шкідливого впливу дорожньої солі. Вам більше не доведеться задумуватися, як видалити сіль з взуття. Наші поради, безумовно, допоможуть вам тривалий час зберігати взуття в ідеальному стані.