Як і чим чистити білу підошву у взутті?


Залишки бруду, зелені плями від трави і навіть сонячне світло змушують підошви взуття втрачати свій первісний, білосніжний колір. Дізнайтеся, як правильно доглядати за взуттям на білій підошві, щоб уникнути передчасного зносу. Нижче ви знайдете кілька чудових порад, як почистити білу підошву.

Білі туфлі виглядають надзвичайно ефектно, чудово доповнюючи будь -яку стилізацію. Незважаючи на свій шикарний та елегантний зовнішній вигляд, у них є один недолік, який часто заважає нам робити покупки. Проблема, звичайно, в непривабливому бруді, який особливо помітний на білих туфлях, а елементом, який дуже швидко забруднюється, є біла підошва. Дізнайтесь про надійні способи збереження чистоти білої підошви вашого взуття!

Біла підошва - правильний догляд та профілактика

Найголовніше правило при володінні білим взуттям - це регулярний і ретельний догляд, а також правильне просочення. Основна причина в тому, що застарілі плями та занедбаний бруд видалити набагато складніше, тому наслідки нашої роботи будуть набагато менш помітними. У випадку зі світлим взуттям ключовим є запобігання.

Перш ніж надягати взуття вперше, використовуйте відповідну просочення, яка створить непомітне покриття, яке запобігає накопиченню бруду і проникненню всередину матеріалу.

Також намагайтеся регулярно видаляти залишки бруду, трави та іншого бруду, що накопичується на вашому взутті під час перебування на вулиці. Повернувшись додому, витріть білу підошву вологою ганчіркою або щіткою з м’якою щетиною. Ця дія надовго збереже ваше улюблене взуття ідеальним виглядом!

Пам’ятайте, що міжсезонне зберігання взуття також має велике значення і має проходити у відповідних умовах для цієї мети. Перед тим, як зберігати взуття в гардеробі, ретельно очистіть їх і просочіть, завдяки чому бруд не зможе проникнути крізь матеріал, а взуття буде належним чином підготовлена ​​до нового сезону. Для зберігання взуття відмінно підійде картонна коробка, яка додатково захистить взуття від осідання пилу.

Професійні препарати для чищення білої підошви

Якщо, незважаючи на регулярний і ретельний догляд за вашим взуттям, біла підошва набула потворного, темного або жовтого відтінку, варто потягнутися до професійних виробів, які можна знайти в магазині.

Це найбезпечніший і найпростіший спосіб позбутися від бруду, який вже проник навіть у важкодоступні місця. У взуттєвих магазинах можна легко знайти різні види рідин, пасти, лосьйони та відбілювачі, які завдяки ретельно підібраним інгредієнтам допоможуть вам позбутися від бруду з білої підошви. Більш того, вони також будуть ніжними щодо матеріалу, з якого вони виготовлені.

Використовуючи препарати відповідно до рекомендацій виробника, вам не доведеться турбуватися про випадкове пошкодження вашого взуття. Професійна підготовка усуне непривабливе знебарвлення підошви, не пошкодивши її структуру, завдяки чому взуття буде виглядати чудово набагато довше.

Очищення білої підошви - домашні засоби

Ви не хочете витрачати додаткові гроші на засоби для відбілювання, наявні в магазинах? У нас є для вас кілька порад, як безпечно чистити білу підошву за допомогою домашніх засобів.

  • Мильний водний розчин

    Це, безумовно, найпростіший, але й безпечний спосіб позбутися від бруду з взуття. Просто ретельно витріть білі підошви бавовняною тканиною, змоченою у розчині мильної води. Потім висушіть взуття і дайте їй повністю висохнути.

  • Зубна паста

    Нанесіть невелику кількість м’якої зубної пасти на вологу тканину, а потім круговими і досить енергійними рухами витріть підошву взуття (будьте обережні, щоб не потрапити на зубну пасту на матеріал над підошвою). Позбавтеся від залишків пасти, протираючи її лише водою.

  • Паста для здоров'я та безпеки

    Потріть підошву трохи зубною пастою і зубною щіткою з тонкою щетиною. Таким чином можна безпечно повернути білизну гумових елементів.

Очищення білої підошви вимагає регулярності і терпіння, але, проявивши трохи наполегливості, ви зможете довго насолоджуватися первозданною білизною взуття. У цьому допоможуть як професійні препарати, які можна знайти у взуттєвих магазинах, так і незамінні домашні засоби. Який метод ви оберете?