Як доглядати за зимовими черевиками?


Схоже, що навесні тут оселилася назавжди. Ви також уже готуєтесь до весняного прибирання та мрієте одягнути літні сукні та кросівки чи босоніжки? Ви знаєте, як доглядати за зимовими черевиками? Якщо ні, то обов’язково прочитайте цю статтю!

Схоже, що навесні тут оселилася назавжди. Ви також уже готуєтесь до весняного прибирання та мрієте одягнути літні сукні та кросівки чи босоніжки? Ви знаєте, як доглядати за зимовими черевиками? Якщо ні, то обов’язково прочитайте цю статтю!

Думаю, кожен хотів би мати в гардеробі такий порядок, як Ідеальна господиня будинку - окрема шафа для взуття, ящики для аксесуарів
та ювелірні вироби, ідентичні, акуратно підвішені вішалки з барвистими бантиками та взуттям, які красиво лежать у прозорих коробках. Без сумніву - це чудово! Але хто має на це час? Хто має стільки самозречення? І найбільше: хто хоче витрачати непомірні суми на вішалки та прозорі коробки? А може, краще за ці гроші купити нові балерини або кросівки? Якщо ви хочете замовити у взуттєвій шафі, але без тижня чищення, дотримуйтесь наведених нижче правил.

Цілі зрозумілі:

Ми не хочемо, щоб зламана блискавка або відсутній каблук здивували нас у листопаді.

Взуття має бути у найкращому стані.

І гардероб повинен бути охайним.

На початку ми проводимо ретельний огляд взуття з осінньо -зимового сезону. Ми дивимось на п’яткові ковпачки, перевіряємо, щоб повзунки не заклинили, а підошви не зійшли з вампи. Ми обираємо взуття, яке можна регенерувати, і повертаємо їх до взуттєвого магазину. Якщо підошва тріснула, п’яти зламані або перекручені або підкладка зношена - тоді нічого не вдієш. Найкраще покласти таке взуття під смітник, можливо, ним скористається хтось інший або просто викине. Витрати на регенерацію взуття після зими починаються приблизно з 20 злотих і закінчуються на 100 злотих.

На цьому етапі варто переглянути всі зимові та осінні чоботи. Якщо два сезони взуття не використовувалося, краще повернути, продати або замінити. Інтернет пропонує багато можливостей. Немає сенсу тримати в шафі взуття, яку ми будемо переносити з місця на місце. Неправда, що взуття, яке не носиться, не псується. Якщо вони не закріплені належним чином, вони можуть деформуватися, змінювати колір, вицвітати і навіть тріскатися.

На цьому етапі було б добре згадати про взуття, яке ми носимо на роботі. Якщо ми змінювали взуття на роботі протягом осені та зими, варто перевірити їх стан та відновити. Можливо, шнурки потрібно замінити або шкіра жадає зволоження? Або, можливо, вашим колодязям потрібна нова шкарпетка? Навесні ви, ймовірно, будете міняти взуття рідше, тому настав час подумати про регенерацію.

Після того, як ви забрали взуття з ремонту, перевірте, чи потрібні вам нові устілки або шнурки. Можливо, варто було б їх замінити і не подумати про це через півроку?

А тепер найголовніше: взуття вже регенероване або те, що не потребує ремонту, ми ретельно чистимо, позбавляємося від піску
струсіть підошви, щоб всередині нічого не залишилося, і нанесіть товстий шар крему для взуття, але не поліруйте їх! Набийте підготовлене взуття газетами і покладіть їх рівномірно в коробки. Ми можемо покласти шматок вати в коробку
з краплею або двома ефірної олії. Ми можемо вибрати аромат на свій розсуд. Ми рекомендуємо лаванду, гарденію або сандалове дерево.

Якщо у вас проблеми з неприємним запахом, краще покласти кілька ложок харчової соди у ваші старі шкарпетки (вони не повинні мати отворів) і покласти їх у взуття, перш ніж набивати їх газетами. Сода вбирає неприємні запахи і дезінфікує. Ваше взуття буде як нове!

Коли все взуття спокійно лежить у гардеробі і впадає у весняний сон, варто подумати, чи не знадобиться нам нове взуття в майбутньому зимовому сезоні. Якщо так, ознайомтесь із пропозиціями розпродажу! 

Пам’ятайте, що доглянуте взуття прослужить вам краще і довше!