Як доглядати за замшевими туфлями, щоб вони виглядали чудово, незважаючи на час?


Замшеві туфлі користуються непохитною популярністю вже кілька років. Цей вид взуття виглядає чудово, і красиво оформлені жіночі та чоловічі моделі заслуговують на увагу. Збереження чистоти пари з цього матеріалу вимагає трохи більше праці, ніж із зернистою шкірою. Чарівність замші полягає в її красивій текстурі та м’якості, тому ми повинні пам’ятати про належне просочення та догляд за взуттям майже після кожного носіння. Ми пропонуємо, як навчитися доглядати за парою замші, щоб чистка зайняла небагато часу, а ваше взуття виглядало чудово протягом тривалого часу.

Просочення замшевого взуття - будьмо обережні

Ми повинні почати доглядати за замшевим взуттям прямо з коробки. Найкраще просочити перед першим носінням, щоб захистити ніжний матеріал. Давайте використаємо для цього спеціальний препарат - попросимо продавця вибрати відповідного агента. Просочувальний шар призначений для захисту замші від води та бруду. Пам’ятайте, однак, що наші елегантні насоси або м’які лофери не призначені для бігу в калюжах!

Правильне чищення - основа догляду за замшею

Ми чистимо замшеве взуття після кожного носіння. Для цього використовується спеціальна щітка, оснащена гумовими накладками. Їх роль полягає у видаленні бруду, вони також призначені для підйому волосків, що складають замшу. Завдяки цьому поверхня взуття добре очищається і освіжається, а піднятий дрімота виглядає чудово. Існують різні методи видалення бруду з замші. Ми можемо спробувати усунути дрібні плями за допомогою гумки, тобто спеціального блоку, призначеного для чищення замші. Хорошим рішенням також може бути придбання професійного засобу для видалення плям, який ми наносимо на забруднену поверхню спеціальною щіткою. Пам’ятайте, що в Інтернеті ви знайдете багато домашніх методів ефективного очищення взуття від замші, починаючи від замочування їх у воді з мильною стружкою, закінчуючи розтиранням молока і закінчуючи розтиранням скоринки хліба. Однак, якщо ми хочемо, щоб взуття довгий час зберігало свій естетичний вигляд, давайте використовувати косметику, призначену для догляду за замшею, і не пропускати обов’язкове чищення після кожного носіння.

Кілька правил поводження із замшею

Завжди сушіть мокре замшеве взуття подалі від джерел тепла та сонця - вони можуть зруйнувати матеріал і безповоротно знебарвити його. Набийте взуття газетами, залиште їх на килимку і чекайте, поки папір вбере воду. Ми можемо прискорити весь процес, часто замінюючи газети. Замшеве взуття, забруднене брудом, краще залишити сохнути. Будь -які передчасні дії можуть втерти бруд у поверхню замші та створити непривабливі плями. Забруднення набагато легше видалити щіткою, коли поверхня суха - просто акуратно розчешіть її. Не забудьте поставити взуттєві дерева в невикористану пару, завдяки чому взуття збереже гарну форму. У магазині можна знайти модне замшеве взуття, ідеальне для роботи та повсякденного використання KeeShoes.

Взуття із замші зручне і чудово виглядає, тому варто мати у своєму гардеробі хоча б одну модну пару - туфлі -човники, босоніжки, низькі туфлі або мокасини. Правильний догляд - ключовий момент, а запам’ятовування кількох простих правил змусить наше взуття довго носитися і виглядати чудово.