Як доглядати за шкіряним взуттям?


Шкіряне взуття вимагає догляду та уваги. Чому? Перш за все, це пов’язано з тим, що на таке взуття ми витрачаємо набагато більше, ніж на взуття з пластику. Тому ми хочемо продовжити їм життя. Друга причина - це комфорт у використанні - шкіряне взуття надзвичайно зручне, адаптується до стопи і гарантує задоволення від носіння навіть тоді, коли ми на ногах багато годин. Отже, ми пропонуємо, як доглядати за шкіряним взуттям, щоб забезпечити його довголіття? Ознайомтесь з нашими порадами!

Чому ми готові вибрати шкіряне взуття?

Шкіра - найнатуральніший матеріал, з якого роблять взуття роками для всіх, незалежно від віку та стилю. Серед пропозицій ми знайдемо насоси жіночі шкіряні туфлі з бантом, рожеві дитячі балерини Ren But 1467 вересі чоловічий взуття, шкіряне взуття Pilpol. Батьки охоче купують їх своїм дітям, адже, незважаючи на більш високу ціну, вони гарантують чудовий комфорт для маленької стопи. Дорослі також без вагань тягнуться до них, оскільки вони зручні, дихають і пристосовані до форми стопи. Крім того, моделі з натуральної шкіри рідше натирають стопу, гарантують циркуляцію повітря і позитивно впливають на стійкість під час руху. Незаперечною перевагою є те, що шкіра довше зберігає свій чудовий вигляд. Кажуть, що він добре старіє. Однак про них потрібно подбати заздалегідь - за належним доглядом вони не будуть тріскатися, кришитися, розшаровуватися або рватися. Звичайно, там, де працює нога, будуть природні вигини. Ви можете зменшити їх кількість і глибину завдяки спеціальним дошкам. Тож радимо вам, як правильно доглядати за шкіряним взуттям!

Які вироби вибрати для догляду за шкіряним взуттям?

Шкіра, з якої виготовлено взуття, є природним продуктом тваринного походження. Це означає, що, як і шкіра людини, вона потребує систематичного чищення, живлення, змащення та просочення. В іншому випадку він може стати сухим і жорстким, втратити естетичну цінність та властивості. Шкіра, яка не просочена або не захищена належним чином, швидше просочується і швидше зношується.

Перш ніж ви вирішите придбати засоби для догляду за взуттям зі шкіри, вам слід пам’ятати, що вам знадобляться різні косметичні засоби для шкіри із замші та нубуку, а також різні для гладкої шкіри. Тому переконайтеся, що специфіка відповідає вашому типу взуття.

Що стане в нагоді?

  • Для гладкої шкіри - засіб для чищення / чищення шкіри або шкіряне мило, оновитель, шкіряний жир, шкіряний крем з пігментом на восковій основі, паста або віск, просочення / захисний спрей;
  • Для замші / набуку - пензлик із замші / нубуку, засіб для чищення чи очищення замші / нубуку, відновлювач спрею, просочення або захисний спрей.

Як доглядати за шкіряним взуттям - наші поради

  1. По -перше, слід провести тест, щоб побачити, чи шкіра сприйнятлива до всмоктування рідини. Вбираюча шкіра (наприклад, замша вбере краплю води, а закрита шкіра змусить її стікати. Відповідно до тесту виберіть відповідні засоби догляду.
  2. Пам’ятайте, що регулярне чищення та догляд за шкірою захищають взуття від знебарвлення, але щоб це сталося, шкіру слід добре очистити від бруду - бруду, пилу, плям тощо.
  3. Якщо ви хочете продовжити термін служби свого взуття, зробіть так, щоб воно довше зберігало свій колір та форму, захищайте шкіру від сильних сонячних променів та джерел тепла. Не сушіть взуття на сонці або в радіаторі, а також використовуйте засоби догляду з УФ -фільтрами.
  • Вибираючи засоби для догляду, обов’язково наносьте їх на велику площу від шва до шва. Завдяки цьому ви уникнете плям та зміни кольору.
  • Не видаляйте бруд сильним розтиранням, оскільки шкіра може пошкодитися, потертися або потьмяніти.
  • Оптимальна вологість шкіри 40-60% і потребує вентиляції. Тому не зберігайте його в пластикових або непроникних контейнерах, а покладіть на вентильовану шафу, дихаючі мішки для взуття тощо. Якщо вологість повітря починає перевищувати 70%, існує реальний ризик утворення цвілі.

Підводячи підсумок, шкіряне взуття стало модною тенденцією останніх років. Однак, щоб вони довгий час зберігали свій чудовий стан і служили їм довгий час, варто належним чином доглядати за ними. Ми сподіваємося, що завдяки порадам, як доглядати за шкіряним взуттям, ваша модель прослужить вам ще кілька сезонів! А якщо ви просто шукаєте для себе варіант - ознайомтесь із пропозицією шкіряного взуття на KeeShoes!