Як доглядати за шкіряним взуттям?


Шкіряне взуття вимагає догляду та уваги. Чому? Це пов’язано насамперед з тим, що ми витрачаємо набагато більше на таке взуття, ніж на пластичне взуття. Тож ми хочемо продовжити їхнє життя. Друга причина - це комфорт користування - шкіряні черевики надзвичайно зручні, пристосовуються до стопи і гарантують задоволення від носіння навіть тоді, коли ми їх години на ногах. Тож ми пропонуємо, як доглядати за шкіряним взуттям, щоб забезпечити їх довговічність? Ознайомтеся з нашими порадами!

Чому ми прагнемо вибирати шкіряні туфлі?

Шкіра - це найприродніший матеріал, який роками використовується для всіх, незалежно від віку та бажаного стилю. Серед пропозицій ми знайдемо насоси, жіночі шкіряні туфлі з бантом , рожеві балетні туфлі для дітей Ren But 1467 heather , а також чоловічі туфлі шкіряні тапочки Pilpol . Батьки із задоволенням купують їх для своїх дітей, адже, незважаючи на більш високу ціну, вони гарантують велику зручність для своїх маленьких ніжок. Дорослі також без вагань тягнуться до них, адже вони зручні, дихаючі та пристосовані до форми стопи. Крім того, моделі зі шкіри рідше розтирають стопу, гарантують циркуляцію повітря та позитивно впливають на стабільність під час руху. Безперечною перевагою є те, що шкіра довше зберігає свій чудовий зовнішній вигляд. Кажуть, добре старіє. Однак за ними потрібно подбати заздалегідь - при належному догляді вони не потріскаються, не розсипляться, не розшаруються і не розірвуться. Звичайно, в місцях роботи стопи будуть природні вигини. Ви можете зменшити їх кількість та глибину завдяки спеціальним правилам. Тож радимо, як правильно доглядати за шкіряним взуттям!

Які продукти слід вибрати для догляду за шкіряним взуттям?

Шкіра, з якої виготовлено взуття, є натуральним продуктом тваринного походження. Це означає, що, як і шкіра людини, вона потребує систематичного очищення, живлення, змащування та просочення. В іншому випадку він може стати сухим і жорстким, втратити свою естетичну цінність і властивості. Не оброблена або неправильно захищена шкіра швидше намокає і швидше зношується.

Перш ніж ви вирішите придбати засоби по догляду за шкіряними взуттями, ви повинні пам’ятати, що інша косметика знадобиться для шкіри із замші та нубуку, а інша - для гладкої шкіри. Тож переконайтесь, що конкретні відповідатимуть вашому типу взуття.

Що буде корисно?

  • Для гладких шкір - засіб для чищення шкіри / мило або шкірне мило, реставратор, шкірний жир, крем для шкіри з восковим пігментом, паста або віск, просочення / протектор для спрею;
  • Для замші / набуку - щітка із замші / нубуку, очищувач або очищувач для замші / нубуку, реноватор спрею, просочення або захисний спрей.

Як доглядати за шкіряним взуттям - наші поради

  1. На початку слід перевірити, чи шкіра сприйнятлива до всмоктування рідини. Абсорбуючі шкури (наприклад, замша поглинає краплю води, а закриті шкури змушують її стікати. Відповідно до тесту, вибирайте правильні засоби догляду.
  2. Пам’ятайте, що регулярне чищення та догляд за шкірою захищає взуття від знебарвлення, але щоб це сталося, шкіра повинна бути добре очищена від домішок - бруду, пилу, плям тощо.
  3. Якщо ви хочете продовжити термін служби взуття, змусьте їх довше зберігати свій колір і форму, захистіть свою шкіру від сильних сонячних променів і джерел тепла. Не сушіть взуття на сонці або на утеплювачі, а також використовуйте засоби догляду з УФ-фільтрами.
  • Вибираючи засоби для догляду, обов'язково наносьте їх на велику площу від шва до шва. Завдяки цьому ви уникнете плям та знебарвлення.
  • Не видаляйте бруд, сильно розтираючи, оскільки шкіра може бути пошкоджена, натерта або зів’яла.
  • Шкіра має оптимальну вологість 40-60% і потребує вентиляції. Тому не зберігайте його в пластикових або не дихаючих контейнерах, і поставте їх на провітрювану шафу, дихальні мішечки для взуття і т. Д. Якщо вологість повітря почне перевищувати 70%, буде реальний ризик появи цвілі.

Підсумовуючи, шкіряне взуття - це модний тренд останніх років. Однак, щоб довше зберігати їх чудовий стан і довго служити, варто доглядати за ними належним чином. Ми сподіваємось, що завдяки порадам, як доглядати за шкіряним взуттям, ваша модель послужить вам ще кілька сезонів! А якщо ви просто шукаєте варіант для себе - ознайомтесь із пропозицією шкіряного взуття на сайті butymodne.pl!