Як дбати про зимові чоботи?


Здається, що весна оселилася в нашому домі назавжди. Ви вже готуєтесь до весняного очищення та мрієте про літні сукні та кросівки чи сандалі? Чи знаєте ви, як дбати про зимові чоботи? Якщо ні, то буде потрібно прочитати цю статтю!

Здається, весна влаштувалася назавжди. Ви вже готуєтесь до весняного прибирання та мрієте носити літні сукні та кросівки чи босоніжки? А ви знаєте, як подбати про зимове взуття? Якщо ні, то обов’язково прочитайте цю статтю!

Гадаю, кожен хотів би мати такий порядок у гардеробі, як «Ідеальна домогосподарка» - окрема шафа для взуття, ящики для аксесуарів
і ювелірні вироби, однакові, рівномірно висячі вішалки з різнокольоровими бантами та взуттям, ввічливо лежачи у прозорих ящиках. Без сумніву - це чудово! Але хто має на це час? У кого стільки самозречення? І перш за все: хто хоче витрачати багнетичні суми на вішалки та прозорі ящики? А може, краще придбати на ці гроші нові балетки чи кросівки? Якщо ви хочете замовити у взуттєвій шафі, але без тижня чищення, то дотримуйтесь наведених нижче правил.

Цілі зрозумілі:

Ми не хочемо дивуватися зламаній блискавці або втраченій ляпці в листопаді.

Взуття має бути в найкращому стані.

І гардероб потрібно замовити.

На початку робимо ретельний огляд взуття з осіннього та зимового сезону. Ми дивимося на підбори, перевіряємо, чи не застрягли блискавки, а підошва не лущиться у верхній частині. Ми вибираємо взуття, яке підходить для регенерації, і надаємо їх крапці для взуття. Якщо підошва тріснула, каблуки зламані або скручені, або підкладка зношена - тоді нічого не можна зробити. Таке взуття найкраще поставити під сміттєвий контейнер, можливо, вони будуть служити комусь іншому або просто викинути їх. Вартість відновлення взуття після зими починається від 20 злотих і закінчується від 100 злотих.

На цьому етапі варто переглянути все зимове та осіннє взуття. Якщо якесь взуття не було використано два сезони, найкраще повернути їх, продати або обміняти. Інтернет пропонує безліч можливостей. Немає сенсу тримати в шафі взуття, яку ми будемо переносити з місця на місце. Неправда, що невикористане взуття не шкодить. Якщо вони не забезпечені належним чином, вони можуть деформуватися, змінювати колір, в’янути і навіть тріскатися.

У цей момент було б добре згадати взуття, яку ми носимо на роботі. Якщо ви поміняли взуття всю роботу восени і взимку, варто перевірити їх стан і повернути їх на регенерацію. Може бути, шнурки потребують заміни або шкіра хоче гідратації? А може, вашій прихожій потрібен новий носок? Навесні ви, напевно, будете міняти взуття рідше, тому настав час подумати про регенерацію.

Коли ви отримаєте взуття від ремонту, перевірте, чи потрібні вам нові устілки або шнурки. Може, варто було б згадати їх і не думати про це через півроку?

А зараз найважливіше: взуття вже регенерована або те, що не потребує ремонту, ми ретельно очищаємо, позбавляємось від піску
з підошви, струсіть, щоб все не залишилося, і нанесіть товстий шар взуття для взуття, але не відшліфуйте їх! Набиваємо взуття, підготовлене в газети, і рівномірно складаємо їх у коробки. У коробку ми можемо покласти шматочок ватного тампона
з краплею-двома ефірним маслом. Ми можемо вибрати аромат на власний розсуд. Ми рекомендуємо лаванду, гарденію або сандал.

Якщо у вас є проблеми з неприємним запахом, краще покласти кілька столових ложок харчової соди в старі шкарпетки (вони не можуть бути повні дірок) і покласти їх у взуття перед тим, як заповнити їх газетами. Сода вбирає неприємні запахи та дезінфікує. Ваше взуття буде як нове!

Коли все взуття тихо лежить у шафі і впадає у весняний сон, варто подумати, чи не буде нам у майбутньому зимовому сезоні нове взуття. Якщо так, то варто ознайомитися з пропозиціями продажу! 

Пам’ятайте, що доглянуте взуття прослужить вам краще і довше!