Як дбати про зимові чоботи?

Здається, що весна оселилася в нашому домі назавжди. Ви вже готуєтесь до весняного очищення та мрієте про літні сукні та кросівки чи сандалі? Чи знаєте ви, як дбати про зимові чоботи? Якщо ні, то буде потрібно прочитати цю статтю!

Я думаю, кожен бажав би мати такий порядок у гардеробі як Perfect House Lady - окремий гардероб для взуття, висувні ящики для аксесуарів
і ювелірні вироби, ідентичні, висячі вішалки з барвистими луками та взуттями, ввічливо лежать у прозорі ящики. Без сумніву - це здорово! Але хто має час? Хто так сильно заперечує? І перш за все: хто хоче витратити на сумки на вітрини і прозорі ящики? А може, краще купувати нові балерини чи кросівки за ці гроші? Якщо ви хочете замовити в кабіні взуття, але без чистого тижня, дотримуйтесь наведених нижче правил.

Цілі зрозумілі:

Ми не хочемо, щоб у листопаді нас здивувало зламана блискавка або відсутні знаряддя.

Туфлі повинні бути в найкращому стані.

А гардероб повинен бути замовлений.

На початку ми проведемо ретельний огляд взуття з осінньо-зимового сезону. Ми спостерігаємо за клапанами, перевіряємо, що повзунки не рухаються, а підошви не знімають верхню. Ми вибираємо туфлі, які підходять для регенерації, і ми даємо їм точку взуття. Якщо підошва тріснута, каблуки розбиті або скручені, або підкладка зношена - тоді нічого не може бути зроблено. Такі чоботи найкраще розміщуються під смітник, можуть бути використані для когось іншого або просто викинуті. Витрати на регенерацію взуття після зимового початку складають близько 20 злотих і закінчуються 100 злотих.

На цьому етапі варто оглянути всі зимові та осені чоботи. Якщо взуття не використовується протягом двох сезонів, найкраще повернути їх, продати їх або обміняти їх. Інтернет пропонує багато можливостей. Немає сенсу тримати взуття в шафі, яку ми переведемо з місця на місце. Неправда, що зношена взуття не погіршується. Якщо вони не належним чином захищені, вони можуть деформуватися, змінювати колір, зникати або навіть зламати.

На цьому етапі добре було б запам'ятати туфлі, в яких ми ходили на роботі. Якщо впродовж осені та взимку ми замінили взуття на роботі, варто перевірити, який стан вони перебувають, і віддавати їх для відродження. Може бути, шнурки потрібно замінити або шкіра потребує зволоження? А може, вам потрібні нові шкарпетки? Навесні ви, швидше за все, зміните своє взуття рідше, тому пора приємно думати про відродження.

Як тільки ви забрали взуття від ремонту, перевірте, чи не потрібні нові вставки або шнурки. Може, варто було б замінити їх і не думаючи про це півроку?

І ось найголовніше: взуття вже відновлено або ті, які не потребують ремонту, ретельно очищаються, позбавляються від піску
з підошви, ми струсуємо так, що всередині немає і не наносять товстий шар взуття, але ми не поліруємо їх! Ми штовхаємо черевики, підготовлені газетами, і рівномірно розташовуємо їх у коробках. Ми можемо поставити шматок ватного тампона в коробку
з краплею або двома ефірними маслами. Ви можете вибрати аромат на свій розсуд. Ми рекомендуємо лаванди, гарджію або сандалове дерево.

Якщо у вас виникли проблеми з неприємним запахом, найкраще поставити старими шкарпетками (вони не можуть бути отворами) з декількома столовими ложками соусної печі та покласти їх у ваші взуття, перш ніж наповнювати їх газетами. Сода поглинає погані запахи та дезінфікує. Ваше взуття буде як нове!

Коли всі взуття все ще перебувають у гардеробі і потрапляють у весняний сон, варто подумати, чи в майбутньому зимовому сезоні вам не потрібні нові взуття. Якщо так, варто переглянути пропозиції продажу!

Пам'ятайте, що доглянуті взуття допоможуть вам краще і довше тривати!