Як боротися з незручним взуттям?

Поради - як розповсюджувати нове взуття ...

  1. Дістаньте взуття

Нові шпильки на весілля друга? А може, взуття заздалегідь? Якщо ви придбали взуття з особливого випадку, переконайтесь, що ви отримали їх перед цією подією. Не списуйте їх відразу. Кілька разів радимо розмістити їх біля будинку або на прогулянку. Завдяки цьому ви можете налаштувати їх на форму вашої стопи, зламати їх і зменшити ризик того, що вони наступного разу будуть переслідувати вас. Ви завжди можете визначитися з планом B і надіти обтягуючу модель на товсті шкарпетки, або попросити людину з трохи більшою ногою прийти трохи. Тоді взуття зламається і стане зручнішою.

  1. Використовуйте устілки

Це одне з найпопулярніших рішень. Якщо модель взуття недостатньо підходить до ваших ніг, вона занадто вільна або неправильно профільована - надіньте правильні устілки. Виберіть ті, які будуть ідеально гармоніювати з взуттям - вони не можуть зігнутися, розмахувати або виділятися. Матеріал також важливий. У теплі дні ми рекомендуємо вставки з баранини або гелю, тоді як більш товсті варіанти - наприклад, повсть, вовна або алюмінієва губка - краще працюватимуть восени і взимку. Ідеально підібрана устілка - запорука успіху, коли ви хочете отримати комфорт для своїх ніг.

  1. Напів-вставки та підбори також можуть бути рішенням

У кожного є свої переваги щодо взуття, а інші моделі гарантують комфорт. Якщо устілки не гарантують вам комфорту, можливо, вам знадобиться рішення, яке буде підтримувати вашу середню стопу або каблук відповідно. Для цього радимо перевірити напівзірки та підбори. Вони особливо популярні серед дам, які люблять ходити на високих підборах. На жаль, таке положення стопи часто викликає плюсневий біль, що є наслідком відсутності адекватної підтримки. На напівзірки також варто дотягнутися особливо до взуття з тонкою підошвою, яка добре притисне ступню при ходьбі. А як ви маєте справу з незручною взуттям, коли у вас гострі краї? Коли взуття зроблена, наприклад, з твердої шкіри, вони можуть розминати ахіллове сухожилля і викликати дискомфорт, тому підбори допоможуть. Вони піднімають частину стопи, тому край взуття знаходиться в менш чутливому місці.

  1. Взуттєві ламаючі черевики

Цей спосіб дуже популярний, коли ви купуєте трохи занадто маленьке взуття або якщо у вас диспропорція довжини устілки на обох ногах. У такому випадку все, що вам потрібно зробити, - це наказати взуттєві розбити черевики та пристосувати їх до потрібного розміру - до максимум приблизно в половину розміру. Умова ж полягає в тому, що вони повинні бути шкіряними туфлями. Тоді можна нав’язати їх т. Зв останнє дозволить їм розлучитися. Інші матеріали можуть не піддаватися подібній обробці і навіть можуть бути пошкоджені. Вартість проекту невелика - від кількох до кількох злотих, і ефект може вас задовольнити.

  1. Розтягуючий спрей для взуття

Спеціалізований спрей - ще один спосіб боротьби з незручним взуттям. Хімічна суміш полягає у проникненні в структуру матеріалу, розширенні їх і взуття зробить зручною для носіння. Розширювач розпилювача включає спирт, воду, спеціальний пластифікатор і кондиціонер. Тут, однак, ми знову підкреслюємо, що цей метод здасть іспит у випадку із натуральною шкірою. Спреї підходять для всіх видів грубої та гладкої шкіри, але їх не слід використовувати на лакованій шкірі. Спосіб використання простий - ви розбризкуєте взуття, одягаєте на ноги і носите не менше 30 хвилин. Матеріали, змочені препаратом, піддаються розтягуванню і вони ідеально підходять взуття до ноги.

Ми сподіваємось, що наші поради виявляться корисними, і ви зможете легко впоратися з проблемою незручного взуття. Не забудьте виміряти шкарпетки, які ви зазвичай носите, і виміряти розмір відповідно до таблиці. Однак якщо у вас вже є незручне взуття на складі - дотримуйтесь наших порад, і, можливо, ви зможете виправити ситуацію. Удачі!