Як боротися з незручним взуттям?


Іноді покупка взуття виявляється не зовсім задовільною. Навіть якщо взуття відповідає нашим естетичним потребам, вони можуть виявитися незручними при носінні. Цікаво, як поводитися з незручним взуттям? Тоді перегляньте наш посібник, де ми представляємо 5 практичних порад!

Поради - як надягати нове взуття ...

  1. Збери взуття

Нові високі підбори на весілля подруги? А може, взуття в горах? Якщо ви купили взуття для особливого випадку, обов’язково продайте її перед подією. Не списуйте їх відразу. Ми рекомендуємо надіти їх кілька разів по дому або на прогулянку. Завдяки цьому ви пристосуєте їх до форми вашої стопи, зламаєте їх і зменшите ризик того, що наступного разу вони потерплять вас. Ви завжди можете вибрати план Б і надіти облягаючу модель поверх товстих шкарпеток або попросити людину з трохи більшою ступнею надіти деякі з них. Тоді взуття зламається і стане більш зручним.

  1. Використовуйте устілки для взуття

Це одне з найпопулярніших рішень. Якщо модель взуття погано облягає ваші ноги, занадто вільна або неправильної форми - надягніть відповідні устілки для взуття. Вибирайте ті, які будуть ідеально гармоніювати з взуттям - вони не повинні вигинатися, хвилястими або виділятися. Матеріал також має велике значення. У теплі дні ми рекомендуємо моделі з ягнячої шкіри або гелеві вставки, а восени та взимку - більш товсті варіанти - наприклад, з фетру, вовни або алюмінієвої губки. Ідеально підібрана устілка - запорука успіху, коли ви хочете отримати комфорт для ніг.

  1. Напіввстілки та накладки на п’яти також можуть бути рішенням

Кожен має власні уподобання щодо взуття, а інші моделі гарантують його комфорт. Якщо устілки не гарантують вашого комфорту, вам може знадобитися рішення, яке належним чином підтримуватиме вашу середню частину стопи або п’яту. Для цього ми рекомендуємо перевірити напівустілки та накладки на п’яту. Вони особливо популярні серед жінок, які люблять носити високі підбори. На жаль, таке розташування стопи часто викликає біль у плесновій кістці, що є результатом відсутності належної опори. Також варто потягнутися до напівустілок, особливо взуття на тонкій підошві, яка добре пом’якшить ногу під час ходьби. І як боротися з незручним взуттям, коли гострі краї болять? Коли взуття виготовляється, наприклад, з твердої шкіри, вона може стискати ахіллове сухожилля і викликати дискомфорт, тому вставки на підборах будуть корисними. Вони піднімають частину стопи, так що край взуття знаходиться в менш чутливому місці.

  1. Розбиття взуття у шевця

Цей метод дуже популярний, коли ви купуєте трохи занадто маленьке взуття або коли у вас дисбаланс у довжині устілки на обох ногах. Тоді достатньо наказати шевцю розбити взуття, щоб він зміг підлаштувати їх під потрібні вам розміри - приблизно до половини розміру. Однак умовою є те, що вони мають бути шкіряними. Тоді можна накладати їх на т. Зв останнє, що вони розлучаються. Інші матеріали можуть бути не схильні до такої обробки і навіть можуть бути пошкоджені. Вартість проекту невелика - від кількох до десятків злотих, і ефект може вас задовольнити.

  1. Розтягуючий спрей для взуття

Ще один спосіб боротьби з незручним взуттям - це спеціалізований спрей. Хімічна суміш має проникати крізь структуру тканини, розширювати їх і робити взуття зручною під час носіння. Розпилювальні носилки складаються зі спирту, води, спеціального пластифікатора та доглядаючого засобу. Тут, однак, ми ще раз наголошуємо, що цей метод підійде для натуральної шкіри. Спреї підходять для всіх типів грубої та гладкої шкіри, але не слід використовувати їх на лакованій шкірі. Спосіб використання простий - ви розпорошуєте взуття, надягаєте її на ноги і носите не менше 30 хвилин. Матеріали, змочені препаратом, розтягуються і точно прилягають до взуття.

Ми сподіваємося, що наші поради виявляться вам корисними, і тепер ви легко вирішите проблему незручного взуття. Не забудьте виміряти шкарпетки, які ви зазвичай носите, і взяти розмір відповідно до таблиці. Однак, якщо у ваших ресурсах вже є незручне взуття - дотримуйтесь наших порад, і, можливо, ситуацію можна виправити. Удачі!