Як безпечно та ефективно чистити замшеве взуття?


Замшеве взуття, завдяки своїй надзвичайній гнучкості, легко адаптується до форми ніг, що робить їх надзвичайно зручним взуттям. Матовий дизайн робить цей вид взуття ідеально підходящим не тільки для повсякденних стилізацій, а й для більш офіційних чи офіційних, але завдяки їх характерному матеріалу, вам потрібно приділити набагато більше уваги чистоті та належному захисту взуття від важких метеорологічні умови.

Тож що потрібно зробити, щоб замшеві туфлі служили довгі роки, при цьому виглядаючи красиво одночасно? Як безпечно та ефективно чистити замшеве взуття?

Адекватне просочення

У випадку із замшевим взуттям надзвичайно важливо запобігти осіданню бруду. Волога і вода для них особливо несприятливі. Регулярне використання засобів, призначених для просочення шкіри замші (до першого носіння, а потім не рідше одного разу на два тижні), які завжди наносяться на очищену поверхню, приносить чудові результати.

Увага! Перед використанням препарату перевірте його роботу на невеликій, менш помітній поверхні взуття, щоб переконатися, що він не знебарвлює колір!

Як і як найкраще очистити замшеве взуття від бруду?

1. пензлик для чищення замшевого взуття

Делікатний бруд, пов'язаний з щоденним використанням, такий як пил або бруд, можна легко видалити за допомогою щітки з замші. Він повинен мати відносно м’яку і ніжну щетину. Перед розчісуванням залиште взуття повністю висохнути (уникаючи теплих місць, наприклад радіатора, тому що занадто інтенсивний вплив високої температури може деформувати взуття), а потім зробіть плавні, «проти зерна» рухи.

2. Гумка

Як і пензлик, замшеві гумки також використовуються в сухому вигляді. Завдяки м'якому розтирання, ви можете легко видалити плями, пил і залишки бруду зі свого взуття.

3. Клей, розпилювач, піна

У взуттєвих магазинах можна легко знайти спеціальні препарати для чищення та догляду за замшевим взуттям. Ці засоби не тільки позбавлять від видимішого забруднення, але й освіжать взуття, живлять волосся та повернуть йому природний колір.

Однак, не забудьте вибрати відповідний продукт для матеріалу серни і використовувати його відповідно до рекомендацій виробника!

Домашні способи чищення замшевого взуття

Для чищення взуття можна використовувати засоби, які ви обов’язково знайдете у своєму домі. Ось кілька простих способів, як легко почистити замшеве взуття:

1. Скоринка хліба

Це надзвичайно простий метод, який допоможе вам видалити невеликі забруднення. Акуратно потріть шкіру на взутті до видалення забруднень. Найкраще підійде кілька днів хліба (скоринка не повинна бути вологою).

2. Зубна щітка (обов’язково з м’якою щетиною) або гумка

Це також ефективна заміна професійним засобам для чищення взуття, які ми можемо знайти в магазинах. Використовуючи їх, ви повинні пам’ятати, що будь -який бруд повинен ретельно висохнути! Обережно натираючи щетину, ви зможете ефективно позбутися непривабливого забруднення.

3. Вологі серветки для немовлят

Виключно простий спосіб, який дозволить вам позбутися від дрібного бруду з взуття, навіть виходячи з дому. Досить м'яко потерти пляму, і ви зможете продовжувати насолоджуватися улюбленим замшевим взуттям.

4. Суміш води та оцту

Змішайте речовини у співвідношенні 1: 1, а потім потріть взуття тканинною тканиною. Наступний крок - протерти очищену ділянку тільки водою і обережно висушити взуття. Цей метод допоможе позбутися від більш серйозного забруднення і непривабливих, жирних плям.

Оновлення замшевого взуття

Відновлення шкіряного взуття з замші - це ідеальний спосіб насолоджуватися ними довгі роки - або дозвольте комусь іншому насолоджуватися!

Ретельного догляду та систематичного чищення може бути недостатньо, щоб зберегти взуття у своєму первісному кольорі.

Стане в нагоді відповідний оновитель для замшевого взуття, який відновить природний колір шкіри, забезпечивши взуття захистом від вологи та бруду. Однак важливо правильно підібрати колір препарату до відтінку взуття.

Чого слід уникати при чищенні шкіряного взуття з замші?

1. Не мийте їх у пральній машині або вручну, поки вони повністю занурені - цей матеріал погано стійкий до контакту з водою, і їх повне змочування може спричинити деформацію взуття.

2. Взуття не слід сушити поблизу джерела сильного тепла (наприклад, радіатора) або під прямими сонячними променями - сильна дія теплого повітря деформує замшеве взуття. Під час сушіння рекомендується залишити взуття в темному, але повітряному місці і заповнити її всередині газетами, щоб зберегти належну форму.

3. Використання сильних хімічних речовин, які не призначені для чищення шкіри замші, можуть викликати зміну кольору. Тому для чищення використовуйте лише препарати, призначені для цього виду матеріалів.

Що таке нубук?

Нубук - матеріал, дуже схожий на замшу. Це шкіра, що характеризується видимими щетинками, які при перетягуванні пальцем залишають темні смуги, які утворюються при зміні напрямку щетинок. У випадку з замшею щетина значно довша.

Ще одна відмінність - спосіб виготовлення цих матеріалів. У випадку з замшею шкіра з внутрішньої сторони полірується, а нубук - ззовні.

Обидва ці матеріали вимагають особливого догляду та обслуговування. Чистити нубук можна так само, як і під час чищення замшевого взуття.