Елегантний чи теплий - які зимові черевики повинні бути?


Ртутний бар на термометрах опустився нижче -10 градусів, а найбільші заморозки були загорнуті додатковими шарфами. У цю погоду дуже легко застудитися, тому подбайте про себе. Настав час змінити улюблене осіннє взуття на міцну, теплу взуттєву зимовість. Щороку ви стикаєтесь з дилемою, чи виглядати вони елегантно і замерзати, або вибрати теплі, але немодові взуття для зими? Зайве!

Ртутний бар на термометрах опустився нижче -10С, а найбільші морози загорнули додатковими шарфами. У цю погоду дуже легко застудитися, тому дбайте про себе. Настав час змінити улюблену осінню взуття на міцне, тепле зимове взуття. Щороку ви стикаєтеся з дилемою, чи виглядати елегантно і заморожувати, чи вибирати на зиму теплі, але немодні взуття? Зайве!

Взуття для зими: елегантне або тепле?

Це міф про те, що зимове взуття або розігрівається, або виглядає добре! Дотримуючись декількох правил, ви можете ходити в гарних і теплих туфлях. Перш за все, оберіть модель з натуральної шкіри, натуральну шкіру або нубук - дивіться модну пару, доступну на сайті Butymodne.pl . Обов'язково дбайте про нову пару взуття, захищайте її спеціальною пастою або кремом для шкіри або просоченням з нубуком. Переглядаючи взуття, перевірте, чи вибрані вами у вас додаткові прогрівальні шари всередині. Якщо ваші ноги часто стають холодними, підкладка повинна вирішити проблему. Вибирайте взуття на половину кількості занадто великого - щоб ви могли поставити їх на додатковий вовняний носок або, коли виявиться, що це дійсно дуже холодно, покладіть в спеціальний, ізольований вкладиш. Якщо ви знайдете час, щоб вибрати потрібну пару, зима не буде страшною! Який тип взуття найкраще мати на полиці?

Чоботи, чоботи, або, можливо, снігові чоботи?

Чоботи ідеально підходять для м'якої зими. Це класичне взуття, яке можна носити для короткого пальто або овчини. Справжнім хітом цього року є поєднання коротких черевиків і штанів 7/8 - все це так, щоб жінка могла подарувати світові шматочок теляти. Це може бути рішення, яке не є найкращим для вашого здоров'я, коли температура падає значно нижче нуля. Тоді від вас залежить, чи хочете ви бути модними або провести кілька днів у ліжку. Як альтернатива ми пропонуємо модні, зимові чоботи з теплою підкладкою, в якій ви, звичайно, не будете холодні. Шведи кажуть, що немає поганої погоди, тільки невідповідна одяг. Керуючись цим принципом, ви можете легко зробити снігові черевики основою ваших зимових стилізацій. Вибирайте вічну, шкіряну модель - шукайте пари, які ви можете знайти на Butymodne.pl . Носіть їх з вовняними штанами в складці або з вовняною м'якою сукні. Для цього великого пальто, великий шарф і ви можете бути впевнені, що всі очі будуть спрямовані на вас! У цьому наряді ви, безумовно, стане прекрасним прикладом міської елегантності з трохи слабкості. Відчуйте, як швед і швидкість по місту в шкіряних чоботях снігу.

Подбайте про своє взуття!

Взуття виглядають елегантно, коли вони нові. Пізніше від вас залежить, чи будуть вони все ще виглядати чудово. Переконайтеся, що вони завжди чисті та акуратні - важливо регулярне чищення. Вам знадобляться тканина і спеціальні щітки. Використовуйте високоякісну косметику для взуття, особливо якщо у вас є пара з натуральної шкіри. Ви ніколи не вставляли свої черевики? Спробуйте і побачите, що ця діяльність дає багато задоволення. Також не забувайте регулярно обмінюватися клаптями, щоб уникнути знищення п'яти в зимових чоботях.

Зимове взуття може бути елегантним і теплим. Виберіть потрібну пару, в якій ви будете виглядати чудово, навіть коли на вулиці холодно!