Елегантні черевики стегна чорний

Товари тимчасово недоступні ;(


деталі

Елегантні черевики стегна чорний

Так, ми теж кепкуємо з тих автоматичних перекладів, але то не заважає нам робити вигідні закупи!

Чорні елегантні Бутимодні стегна мають численні делікатні помпи, які додають черевики та характеру до взуття. Чоботи виготовлені з екологічної замші, мають повзунку та п'ятницю висотою 9 см. Ці черевики виходять вище коліна, красиво виглядають у коротких спідницях або сукнях, але їх можна поєднувати з різними стилями.

Чоботи марки Butymodne мають дуже високі верхівки, що досягає навіть вище коліна. Їх колір класичний чорний, що відповідає всім. Вони були прикрашені маленькими чорними помпонами з боків. Ці черевики виконані з екологічної замші, і вони мають каблук на висоті 9 см.

Чорні Елегантні черевики ботфортів Butymodne - це класичні, високі жіночі черевики для виходу в осінньо-зимовий сезон. Ці черевики виконані з екологічної замші, а гладка підошва виготовлена ​​з пластику. Мольба з мочанами, з фурнітурою, з декоративними помпонами, каблуками у вигляді полюсів.

Чорні елегантні черевики стегна - це класичне, висока жіноча взуття, призначена для вечірніх обідів у осінньо-зимовий сезон. Матеріал, з якого виготовлено ці черевики, - це екологічно чиста замша, а гладка підошва синтетична. Ізольований з хутром, блискавкою, прикрашений помпонами.

виробник: ButyModne
Супутні категорії: Жіноче взуття
Чоботи жіночі
Чоботи жіночі ShoesModern
Єдиний матеріал: синтетичний
застібка: замикати
секс: Жіноче взуття
Каблук / каблук: 9.0
Домінантний візерунок: інша схема
колекція: BUTYMODNE
зігрівання: так
Додаткові функції: відсутність
Тип каблука: після
мода: класичний
Висота верхніх: До коліна
Зовнішній матеріал: Екологічна шкіряна замша
колір: чорний
бойок: круглий

відгуки:

Дякую, що додали коментар.

04 березня 2019 | in...ky

Див. Також