Джодхпур чоботи - модне, осіннє рішення

Взуття для жінок восени є спірним питанням. Є багато прекрасних типів і моделей, і не можна однозначно оголосити, що це і це взуття стане мрією осені-зимового сезону 2018/19. Тим часом, ви повинні вирішити швидко. Холодне повітря принесли хмари та дощ до Польщі. Це може бути приємно для збирачів гриба, але не для жінок, які просто повинні знайти ідеальну пару взуття для себе.

Осінь. Прийшла справжня осінь, відчула її в середині Польщі і в той же час відчула її в магазинах. На полицях - як і в інтернет-магазинах - багато нових пар взуття на щиколотці, обговорених раніше калоші або козаків. Останній для останнього ще занадто теплий. Але не на чоботях Джодхпура.

Чоботи Джодхпур - взуття з історією та ... характер

Джодхпурські черевики обов'язково повинні бути пов'язані з кінними черевиками. Ці зручні взуття також називають келінгенскамі і beatlesówki - з двох популярних груп, завдяки чому вони отримали велику популярність, особливо в Америці. Тепер мода не зменшується, просто навпаки. Вони є бажаним товаром на кожній полиці магазину, а також в Інтернеті. Зазвичай ми вибираємо взуття в темному, чорному або темно-синьому, але в цьому році характерні осінні кольори також модні. Жовті, апельсини і червоні. Черевики Джодхпур у цих кольорах дадуть вам гарний гумор і покажуть ваш характер моди. Це те, що ми впевнені!

Чоботи Джодхпур - як одягатися?

Це питання, хоча і дуже суб'єктивне, можна відповісти. Ми приймемо цю відповідь, передаючи наші пропозиції щодо стилізації цієї осені. Якщо ви купуєте чорні чоботи Джодхпура, то варто з розуму з курткою або ... пальто. Незважаючи на те, що черевики й пальто Jodhpur можуть бути складними комбінаціями, варто одягтися. Чому? Цей наряд надає вам упевненість та екстравагантність на кожному виході. Це зробить вас центром уваги. Також, коли ви носите чорно-білу взуття, яка сильно сидить на тлі осіннього сірого, в красиву гірчичну шубу. Є багато ідей. Кожна з них коштує інтересу та творчості!