Догляд за взуттям восени


Доглядати за взуттям слід цілий рік. Незалежно від пори року та погоди, адже вони - наша вітрина.

Доглядати за взуттям слід цілий рік. Незалежно від пори року та погоди, адже вони - наша вітрина. Знищене, брудне та пошарпане взуття не тільки виглядає потворно, але й багато розповідає про свого власника. Осінньо-зимовий сезон-це час, коли слід особливо подбати про своє взуття, щоб воно виглядало добре, незважаючи на дощ, бруд та осінній дощ.

Правильний догляд

Чоботи з жіночими жінками для жінок Серхіо Леоне 67569

Тип матеріалу, з якого виготовлено взуття, впливає на тип догляду та обслуговування. Шкіряне, замшеве та тканинне взуття слід зберігати по -іншому. Тому для догляду за замшевою та нубуковою шкірою будуть потрібні різні косметичні засоби, а для гладкої шкіри та інших матеріалів - різні. Варто прочитати інформаційні піктограми на взутті. Тільки належний догляд та догляд за взуттям дозволить використовувати взуття протягом багатьох років.

Зернова шкіра

Коричневий жіночий одяг Hengst 214702

Що стосується взуття із зернистої шкіри, очистіть і нанесіть традиційну пасту або крем, а потім відполіруйте взуття. У разі світлих кольорів шкіри, варто подумати про захист кольору перед першим взуттям. Просочення допоможе захистити колір від бруду, що неминуче восени.

Лакована шкіра

Що стосується лакованої шкіри, пам’ятайте, що якщо ми не будемо її регулярно полірувати, її красивий і блискучий вигляд не збережеться вічно. Тому восени потрібно отримати очищаючий і полірувальний спрей. Вода та калюжі не роблять позитивного впливу на зовнішній вигляд взуття. У таку погоду працюватимуть тільки гумові чоботи, якщо ми хочемо гарантувати, що наші ноги будуть сухими.

Для взуття із замші або нубуку вам знадобиться щітка із замші або нубуку та живильний спрей. Завдяки цьому ми будемо захищати колір і захищати взуття від пилу та води. Взуття зі штучної шкіри можна обробити тканиною та засобами з рідкої шкіри.

Повністю захистити взуття від намокання та забруднення неможливо. З іншого боку, правильно підібрані просочувальні препарати, ретельне чищення та полірування можуть допомогти у догляді за взуттям в осінній сезон.