Дитячі тапочки


Малюки люблять бігати босоніж і досліджувати світ таким чином. Це чудове джерело стимулів і сенсорних вражень.

Різні текстури, нерівності, шорсткі або трохи слизькі поверхні ... Однак не в кожній кімнаті є досить тепла підлога. Біг на холодній плитці неприємний і може сприяти застуді сечового міхура. Теплі, естетичні тапочки для дітей будуть ідеальними вдома, під час відвідування гостей, на відпочинку чи просто, коли ноги просто занадто холодні.

Які тапочки для дітей вибрати?

Давайте спочатку дамо відповідь на питання, чи потрібно нам купувати домашнє взуття або таке, щоб дитина проводила час у дитячому садку чи яслах? Якщо ми шукаємо домашні тапочки, у нас дещо простіше завдання. Ми не повинні відповідати вимогам об’єкта - ми пристосовуємо покупку лише до власних вимог.

Звернемо увагу на матеріал, з якого виготовлені дитячі тапочки. Взуття має бути максимально дихаючою. Вдома тепло і повністю комфортно, тому про утеплення та надто товстий матеріал верхньої частини не може бути й мови.

Дитячі тапочки не повинні відхилятися від норм профілактики здорових ніг. Купуючи взуття, ми дбаємо про кожен параметр. Ми повинні поводитися так само, купуючи домашнє взуття. Тапочки повинні мати гнучку, але близьку до п’яти, м’яку підошву, що згинається на 1/3 своєї довжини, достатній простір для пальців, а отже, закруглені широкі пальці ніг, і перш за все вони не повинні дозволяти ногам скручуватися. Давайте також подивимося, чи є зріз. Тапочки для дітей стануть зручним рішенням. Кріплення на липучці полегшить надягання, особливо для самих маленьких.

Школярі старшого віку також можуть носити шльопанці, але давайте перевіримо, чи правильно вони контурировані і не викликають вибігання п’ят у сторони або неприродно закидання ніг під час ходьби.

Традиційний або ортопедичний

Якщо лікар -спеціаліст не рекомендує носити коригувальне взуття, не купуйте його профілактично та самостійно. Дитячу стопу не можна обмежувати та стискати, оскільки це не дозволить їй тренуватися у природній ході. Крім того, занадто жорсткі тапочки для дітей можуть обмежувати їх рух у спонтанній грі. Їм буде просто незручно. Не будемо вибирати занадто високий верх. Звернемо увагу на профільовану вставку та матеріал, з якого вона виготовлена. Домашні тапочки для дитини повинні бути дихаючими і ніжними до шкіри, щоб не викликати роздратування та свербіння.

Звернемо увагу на кольори та дизайн. Маленьким подобається все, що виділяється. Різнокольорові та чарівні маленькі тапочки для дітей привернуть їхню увагу і стануть улюбленим предметом гардеробу. Під час візитів до своїх однолітків чи бабусь і дідусів вони стануть цікавим акцентом та стильним доповненням до укладання.

Коли дитина бігає у шкарпетках, буквально за кілька хвилин на них можна побачити бруд та ворсинки. У капцях, однак, завжди можна витерти підошви. Взимку вони є чудовим джерелом тепла для ніг, особливо після тривалого прогулянки та божевілля на санках.

Які дитячі тапочки для дітей старшого віку?

Коли ми хочемо купити тапочки для хлопчика та дівчинки шкільного віку, ми можемо дозволити собі трохи більше свободи у виборі крою. Ноги правильної форми більше не настільки вимогливі, але пам’ятайте, що не обманюйте себе рутиною і подбайте про здорове домашнє взуття. Давайте перевіримо матеріали, з яких виготовлені тапочки. Правильно дихаючі та м’які, вони покращать комфорт при носінні. Потлива шкіра може свербіти і сильно дратуватися, тому насамперед звернемо увагу на гігієну.

Модно і здорово

На ринку представлено багато стилів дитячого взуття, які можуть відповідати як естетичним, так і якісним вимогам. Стильні леопарди, монохромні візерунки, мінімалістичні пастельні відтінки, а також інтенсивні контрастні кольори, такі як темно -синій і охряний.

Якщо дитина з якихось причин не хоче носити тапочки, а це не результат дискомфорту від незручного взуття, давайте шукати ті, які прикрашають образи улюблених казкових героїв або смішні малюнки. Так дитина виражає свою особистість. Він презентує свої переваги через свій зовнішній вигляд. Це дуже важливо і корисно під час сімейних покупок. Коли дитина вирішує про себе, вона відчуває себе впевнено.

Коли ми купуємо щось для себе, ми також хочемо відчувати це добре. Ми дивимось на себе в дзеркало, порівнюємо різні стилі та можливості. Ми шукаємо найбільш якісні рішення для обличчя та якості. Не дивно, коли малеча піклується про те ж саме. Тапочки для дітей можуть бути важливим предметом одягу, підвищуючи комфорт функціонування під час поїздок або холодних зимових вечорів. Це елемент, який асоціюється із затишком, домашнім теплом і місцем, де ми відчуваємо себе безпечно, комфортно і спокійно. Оскільки можна поєднати комфорт, зручність, стиль і водночас здоров’я та високу якість - давайте переконаємось, що такі тапочки супроводжують дитину у повсякденному божевіллі або після купання, безпосередньо перед сном, коли ви проводите час разом, під тепла ковдра, у добре відомому ліжку, де за мить прийде блаженний сон після дня відчуттів і божевілля.