Дитячі кросівки


Купуючи взуття для своїх дітей, ми звертаємо увагу переважно на якість виготовлення та оздоровчий ефект взуття. Тим часом діти, особливо старші, хочуть виразити себе за допомогою укладання і добре почуватись, дивлячись у дзеркало.

Вони також спостерігають за модними тенденціями своїх однолітків. Ми можемо поєднати комфорт і високу якість з дизайном, купуючи кросівки для дитини. Безліч кольорів та цікавих візерунків стануть чудовим доповненням до вашого вбрання. На що звернути увагу при покупці дитячих кросівок?

Яке взуття для дітей?

Кросівки також можуть бути здоровими для ваших ніг. Важливо звернути увагу на кілька важливих елементів. Широкі, округлі (ніколи не загострені!) Пальці ніг, що дають місце пальцям. Контурна устілка з високоякісного пластику, що дихає. Гнучкі сідниці, що утримують стопу. Якщо можливо, гнучка підошва, не надто товста, дасть дитині свободу рухів.

Дизайн - це ще один аспект, можливо, не дуже важливий для нас, надзвичайно важливий для дитини (особливо старшої). Взуття має подобатися тому, хто збирається їх носити. Дитина може вибрати конкретну модель, виходячи з дизайнерських та естетичних уподобань.

Тип закриття і верхня довжина

Шнурки ідеально підходять для дітей старшого віку і забезпечують точне прилягання взуття до стопи. З іншого боку, липучки та блискавка - гарне рішення, якщо ваша дитина прагне розв’язати взуття під час гри, але поки вона не може цього зробити самостійно. їх зав’яжіть його назад.

Купуючи кросівки для дитини на блискавці, давайте уважно подивимося на виконання. Якщо застібка застібається під кутом, це запобігає розкриттю блискавки під час інтенсивного руху. Вибираючи кросівки на липучках, обов’язково перевірте їх адгезію. Якщо вони відстебнуться, це може виявитися небезпечним, особливо під час бігу і божевілля по нерівній поверхні.

Кросівки часто мають піднятий верх. Однак давайте переконаємось, що він не жорсткий і не сковує рухів. Якщо це виявиться джерелом дискомфорту, ходьба перетвориться на нездорову, неприємну необхідність.

Матеріал і виконання

Дитячі кеди прекрасно підійдуть для весни. Коли на вулиці тепло, але босоніжки ще чекають своєї черги в гардеробі, цей вид взуття виявиться хорошим перехідним рішенням. Для розваги на дитячому майданчику та лузі. У місті та на природі. Залежно від того, наскільки тонкий матеріал використовується під час виробництва, ми підберемо найкращу модель до погодних умов.

Якщо весна хороша, а погода спонукає вас бути на вулиці, давайте шукати найбільш повітряні та ніжні тканини, які запобігатимуть пітливість ніг дитини. Потна та волога шкіра - це, на жаль, перший крок до садна, пухирів або мікозу та свербіння ніг. Дитина, яка багато годин проводить у дворі або в походах з батьками, повинна відчувати себе максимально комфортно.

Кросівки як шкільне взуття для дітей

Це ідеальне рішення! Кросівки мають білу підошву та пальці, тому вони добре працюватимуть у класі. Залежно від пори року ми будемо вибирати більш товстий або тонший матеріал верху з урахуванням його висоти. Багатий дизайн - це шанс вибрати таке взуття, яке дитина із задоволенням буде носити і стане для нього не лише щоденним обов’язком, а й способом самовираження та реагування на останні тенденції.

Дитяче взуття і форма стопи

Кожна людина має різну анатомічну будову, тому важко знайти золоту середину під час пошуку взуття для братів і сестер. Існує така ймовірність, що те, що виявиться ідеальним рішенням для однієї дитини, буде протилежним для іншої. Висота арки, а також ширина стопи та будь -які інші індивідуальні потреби є стратегічними. Хоча одна дитина почуватиметься в кросівках надзвичайно комфортно, інша може віддати перевагу спортивному взуттю або мокасинам. Спробуйте кілька стилів і виберіть найкращий, проаналізувавши всі «за» і «проти».

Вага взуття і товщина устілки

Дитячі кросівки - це досить специфічний стиль взуття, оскільки підошва зазвичай відносно масивна і товста. Не всі моделі такі, і варто шукати саме це, залежно від віку нашого малюка та його постави. Діти, які тільки нещодавно переїхали самостійно, потребують дуже легкого та м’якого взуття. У цьому випадку відмовимося від товстої гуми або високого верху (особливо жорсткого). Чим ніжніше і непомітніше взуття, тим краще. Діти старшого віку, у яких ноги вже мають належну форму, можуть носити дещо інші моделі. Однак звернемо увагу на те, чи забезпечує взуття достатню свободу рухів і чи достатньо гнучка для різних видів діяльності або під час гри у дворі.