Daszyński - визнаний виробник взуття, створений для жінок. Це не просто рекламний слоган, а одна з філософських концепцій цього взуття. Ви можете побачити це на перший погляд, коли ви дивитесь на будь-які моделі, підписані з цим польським брендом. Стильний, шикарний, елегантний, цікавий зовнішній вигляд, добре підібрані кольори, цікаві аксесуари, ретельна обробка, а також широкий асортимент пропонованих моделей - всі ці надзвичайні характеристики незначним чином описують повні характеристики пропозиції.


Щось хороше для кожної жінки


Незалежно від уподобань, кожен представник прекрасної статі в асортименті з ім'ям Daszyński знайде продукт, який відповідатиме її очікуванням. Любителі довгих чоботях, звичайно, звертатимуть увагу на моделі чоботи та ізольовані чоботи. Прихильники легкої, короткої та зручної взуття будуть бачити свої очі на балеринах, а жінки, які зосереджені на елегантності, в будь-який момент зможуть досягти смачних насосів та привабливих взуття на кожному дюймі. З таким асортиментом, ніяка стилізація не буде страшною.


Матеріали, використані в Daszyński


Форма взуття - лише одна сторона монети. Базою для гарної репутації бренду є їхня продуктивність, що стоїть на надзвичайно високому рівні. Все завдяки використанню матеріалів найвищого класу з екологічної шкіряної лінії. Завдяки такому рішенню ви можете вказати подвійну додаткову цінність, що лежить за нею: по-перше, високоякісні черевики досягають ноги споживача, впевнені у кожній ситуації та підкреслюють їх хороший смак і стиль, а по-друге, цей факт має величезне значення для екології, оскільки обмежує феномен використання природних шкур тварин, підданих критиці багатьма людьми. Він також має інший вимір у вигляді привабливих цін, дуже корисним з точки зору запропонованої якості.


Від дизайну до реалізації


За кожною моделлю взуття Daszyński є добре продуманий дизайн, на основі якого вибираються конкретні матеріали, кольори та обробка. Завдяки цьому остаточний ефект справляє велике враження і приваблює покупців. Це також призводить до диверсифікації пропозиції з точки зору доступності моделей. Давайте подивимося на пропоновані різні види взуття.


черевики


Цей тип взуття дуже зацікавлений Господом, особливо коли тепліша частина року наближається до кінця, і потрібно знайти правильне взуття для більш прохолодного періоду. Пропозиція Дашиньського включає моделі з нижчою, більш стійкою п'ятою.


Забарвлення починається з чорного кольору, проходить більш світлі відтінки, до сірого та темного бежевого кольорів. Така палітра кольорів ідеально вписується в наряди, що випускаються наприкінці осені та взимку. Цікавим елементом є оздоблення аксесуарів у вигляді ременів, зшитого у верхній частині взуття, і вільні, вкладиші сітчасті, увінчані мереживним швом. Чоботи є ідеальним вибором також для осінньої соломки, вони захищають ноги від вологи та холоду.


Ізольовані чоботи


Це другий тип взуття, призначений для використання в холодну погоду. Завдяки теплій і добре ізольованій підкладці, вони забезпечують підтримку стопи на постійній температурі, що дозволяє комфортно рухатися незалежно від умов, що складаються назовні.

Кріплення за допомогою повзуна полегшує надягнення на взуття навіть на ногах, одягнених у шкарпетки. Це також забезпечує точне зчеплення башмака, запобігаючи тим самим проскальзыванию стопи та розтиранню. Другий замок також використовувався, щоб закінчити іншу сторону взуття, що, однак, має чисто декоративну функцію. Доповненням є металевий, блискучий напа.


балерин


Daszyński також пропонує щось для весняного та літнього сезонів. Різкові балерини в класичному розрізі доведуть себе в теплі дні як в офісі, так і під час шопінгу або відпочинку на лузі.

Міцна тканина, приємна на дотик і ергономічна обробка забезпечує комфорт і впевненість у ногах під час ходьби. Крім того, зміцнення носа знижує ризик випадкового пошкодження взуття та удару пальцями.


взуття


Класичним предметом у виробничій пропозиції є човники, призначені для більш приборливих елегантних стилізацій. Класичний розріз, високий і твердий каблук та висока міцність забезпечать упевненість у користуванні кожній ситуації.


Ми запрошуємо Вас ознайомитись з пропозицією Daszyński взуття.