Daszyński - визнаний виробник взуття, створений для жінок. Це не просто рекламне гасло, а одна з філософій цього взуття. Це можна побачити з першого погляду, коли подивишся на будь -яку з моделей, підписаних цим польським брендом. Стиль, шик, елегантність, цікавий зовнішній вигляд, вдало підібрані кольори, цікаві аксесуари, ретельне оздоблення, а також широкий асортимент моделей - усі ці чудові характеристики лише трохи описують повну характеристику пропозиції.


Щось хороше для кожної жінки


Незалежно від уподобань, кожна представниця прекрасної статі в асортименті з ім’ям Daszyński знайде товар, який виправдає її очікування. Любителі довгих чобіт неодмінно звернуть увагу на моделі чобіт та утеплених чобіт. Прихильники легкого, короткого та зручного взуття привернуть увагу балерин, а дами, орієнтовані на елегантність, завжди тягнуться за смаком у кожному дюймі човники та привабливе взуття. З таким асортиментом будь -яка укладка буде легкою.


Матеріали, використані компанією Daszyński


Форма взуття - лише одна сторона медалі. Основою хорошої думки бренду є його продуктивність, яка є надзвичайно високим рівнем. Все завдяки використанню найякісніших матеріалів з лінії екологічної шкіри. Завдяки цьому рішенню можна вказати подвійну додану вартість, що лежить за ним: по-перше, взуття дуже хорошого класу йде до рук, а насправді-до ніг споживача, що надає впевненості в кожній ситуації та підкреслює їх гарний смак і стиль, а по -друге, цей факт має велике значення для екології, оскільки обмежує явище використання натуральних шкур, отриманих від тварин, що критикується багатьма людьми. Він також має інший вимір у вигляді привабливих цін, дуже вигідних з точки зору пропонованої якості.


Від проектування до реалізації


За кожною моделлю взуття Daszyński стоїть продуманий дизайн, на основі якого підбираються конкретні матеріали, кольорові та оздоблювальні рішення. Завдяки цьому кінцевий ефект справляє велике враження та залучає клієнтів. Це також призводить до диверсифікації пропозиції з точки зору доступності моделі. Тож давайте поглянемо на різні види взуття.


Черевики


Цей вид взуття дуже затребуваний дамами, особливо коли тепла частина року добігає кінця і виникає необхідність знайти відповідне взуття для більш прохолодного періоду. Пропозиція Daszyński включає моделі з нижчим, більш стійким каблуком.


Колірна гамма починається з чорного, проходячи через світлі відтінки, аж до сірого та темно -бежевого. Така колірна палітра ідеально поєднуватиметься з одягом, одягненим пізньої осені та взимку. Цікавим елементом є фінішні аксесуари у вигляді ремінців, пришитих на верхню частину взуття, і більш вільних, сітчастих вставок, увінчаних строчковими строчками. Черевики Вони також є ідеальним вибором для осіннього дощу, оскільки вони захищають ноги від вологи та холоду.


Черевики ізольовані


Це другий тип взуття, призначений для використання в холодну погоду. Завдяки теплішій і добре ізолюючій підкладці вони підтримують ногу при постійній температурі, забезпечуючи таким чином комфортне переміщення незалежно від пануючих зовнішніх умов.

Застібання на блискавку полегшує взуття навіть на ногах у шкарпетках. Він також дозволяє точно прилягати до взуття, тим самим запобігаючи ковзанню та потертості стопи. Для обробки іншої сторони взуття також була використана друга блискавка, яка, однак, суто декоративна. Його доповнює металева блискуча кнопка.


Балерини


Daszyński також пропонує щось для весняно -літнього сезону. Різнокольорові Балерини у класичному вирізі вони проявлять себе в теплі дні, як в офісі, так і під час покупок або під час відпочинку на лузі.

Міцна тканина, приємна на дотик підкладка та ергономічний крій забезпечують ногам комфорт і впевненість під час ходьби. Крім того, посилення носа зменшує ризик випадкового пошкодження взуття та ударів по пальцях ніг.


човники


Класичним елементом у пропозиції виробника є човники, підготовлені до більш стриманих, елегантних стилізацій. Стильний крій, високий і міцний каблук і висока міцність забезпечать користувачам впевнений крок у будь -якій ситуації.


Запрошуємо вас ознайомитися з пропозицією взуття Daszyński.