Super Me Чорні замшеві лорди чорний

Товари тимчасово недоступні ;(


деталі

Super Me Чорні замшеві лорди чорний

Так, ми теж кепкуємо з тих автоматичних перекладів, але то не заважає нам робити вигідні закупи!

Розсувні лорди - це один з найзручніших видів взуття, а чорна взуття Super Me - чудова для різноманітних випадків. Ви можете ставитися до них як до комфортного взуття щодня, а також здійснювати більші виходи. Особливо на голі ноги для модних брюк 7/8, вони виглядають дуже шикарно і створюють дуже модну комбінацію.

Красиві, жіночі лорди з вищої якості екологічної замші. Зручно ковзати на нозі, плоскою та легкою підошвами. Чорний колір ідеально відповідати будь-якому наряд. Взуття також буде працювати під час виходу, що вимагає елегантного дизайну. Окуляри і додаток з стразів додають персонажа.

Чорна замша Super Me взуття - це надзвичайно комфортна і зручна взуття, придатна для будь-якого випадку. Взуття без підборів без підборів не завантажує ногу, тому ви можете легко носити їх навіть протягом багатьох годин. Замшеве взуття може бути успішно носити в дуже теплі і злегка холодні дні.

Ці чорні лорди з екологічної замші ідеально підходять для повсякденних, випадкових стилізацій. На вершині у них декоративні заклепки та кисті. Міністерство внутрішніх справ цієї моделі вишикувало екологічну шкіру. Взуття буде чудово під час весняних та літніх виходів. Добре для роботи та для прогулянки з друзями.

Сумні замшеві лорди присвячені жінкам, які хочуть відчувати себе світлими та елегантними. Цей стиль взуття ідеально підходить у стилі богу чи випадковість. Шкіряні черевики підійдуть всім дамам незалежно від віку, тому варто купити улюблену модель у своєму гардеробі. Лорди мають декоративні окантовки і струмені, щоб підкреслити їх унікальність.

виробник: Super Me
Супутні категорії: Жіноче взуття
Жіночі балерини
Балетки Super Me
Єдиний матеріал: синтетичний
Каблук / каблук: 1.5
Додаткові функції: струменя
застібка: сліп
Вставити матеріал: Екологічна шкіра
Зовнішній матеріал: Екологічна шкіряна замша
Домінантний візерунок: без малюнка
колекція: BUTYMODNE
бойок: круглий
колір: чорний

відгуки:

Дякую, що додали коментар.

17 квітня 2019 | ew...68