Bestelle Чорні ковзаючі лорди чорний

Товари тимчасово недоступні ;(


деталі

Bestelle Чорні ковзаючі лорди чорний

Так, ми теж кепкуємо з тих автоматичних перекладів, але то не заважає нам робити вигідні закупи!

Чорні лиси Господи Bestelle - повсякденне взуття в елегантному стилі, призначеному для щоденного користування у неформальних ситуаціях весняного та літнього сезону. Вони були виготовлені з текстильного матеріалу. У них гладка пластмасова підошва і м'яка п'ята. Усередині є зручна встілка з екологічної шкіри.

Лісові бестелі - легкі жіночі черевики, які ідеально вставляються в теплі дні. Це дуже жіноча, чорна, взуття, збагачена тваринами, придатна для повсякденних та елегантних стилізацій. Вони мають ніжний прикрас над підошвою, що дає їм додатковий шарм. Вони виконані з надзвичайно міцної екологічної шкіри.

Чорні бестільні світлодіоди - це комбінація класичного та сучасного в одному виробу. Делікатне прикрас і "тваринний" малюнок доповнюють класичну форму з цікавими, вражаючими рисами. Взуття ідеально підходить для повсякденного використання, але також для стилізацій, які вимагають елегантності.

Чарівні ковзани Bestelke це елегантна, плоска, низька жіноча взуття, призначена для повсякденного одягу в весняно-літній сезон. Ці туфлі виготовлені з текстильного матеріалу, а гладка підошва - гума. Комфортна, м'яка взуття з круглим носком і характерними струменями.

виробник: Bestelle
Супутні категорії: Жіноче взуття
Жіночі балерини
Балерини Bestelle
колекція: BUTYMODNE
Домінантний візерунок: без малюнка
секс: Жіноче взуття
бойок: круглий
Єдиний матеріал: синтетичний
Каблук / каблук: 2.0
Додаткові функції: струменя
застібка: сліп
Вставити матеріал: Екологічна шкіра
колір: чорний

відгуки:

Дякую, що додали коментар.

17 квітня 2019 | mo...71