Чорні чоботи для байкерів чорний

Товари тимчасово недоступні ;(


деталі

Чорні чоботи для байкерів чорний

Так, ми теж кепкуємо з тих автоматичних перекладів, але то не заважає нам робити вигідні закупи!

Які черевики обов'язково виділяться з інших ізольованих чоботів? Це чорні байкерські чоботи, доступні в інтернет-магазині Fashion Shoes. Вони облицьовані хутром і виготовлені з поєднання екологічної шкіри та замші. Вони мають незвичайні металеві прикраси, які надають їм характер. Ласкаво просимо!

Чорні черевики Butymodne байкери це модель, створена з поєднання декількох матеріалів. Ми знаходимо в них екологічну замшу з срібними прикрасами, екологічну шкіру у передній частині та срібний малюнок, що наслідує шкіру змії навколо п'яти. Ці взуття безперечно дають характер багатьом стилізаціям.

Чорні черевики з низькою п'ятою, чудово підходять для прогулянок кожен день в осінньо-зимовий сезон. Взуття з екологічної шкіри, в поєднанні з екологічною замшею. Вони мають застібку на блискавці плюс додаткову шнурівку, закріплену п'яту та підошву з протектором. Всередині ізольовані з хутром.

Це надзвичайно модні взуття для впевненою жінкою. Вони зручні та контурні таким чином, щоб полегшити стопи. Вони мають цікаві, оригінальні прикраси. Вони були виготовлені з екологічної шкіри та екологічної замші. Вони мають каблук на 3,5 сантиметра, а інтер'єр вистелен теплим хутром. Ідеально підходить для осені та зими.

Чорні черевики байкерів - хутряні взуття для осінньо-зимового сезону. Вони мають підняту вершину, з додатковою застібкою блискавки з металевими прикрасами, які покривають шнурівки. Вони мають легкий каблук, вони виконані з екологічної шкіри. Вони є ідеальним доповненням до випадкових стилізацій, а також більш виразних.

виробник: ButyModne
Супутні категорії: Жіноче взуття
Чоботи жіночі
Чоботи взуття взуття сучасні
колекція: BUTYMODNE
Тип каблука: Плоска п'ятка
колір: чорний
Вставити матеріал: тканину
Каблук / каблук: 3.5
Додаткові функції: відсутність
Єдиний матеріал: синтетичний
застібка: зашнурований , замикати
бойок: круглий
висота: для щиколотки
Домінантний візерунок: без малюнка
секс: Жіноче взуття
зігрівання: так

відгуки:

Дякую, що додали коментар.

17 квітня 2019 | Fi...ka

Див. Також