Bestelle Чорні черевики чорний

Товари тимчасово недоступні ;(


деталі

Bestelle Чорні черевики чорний

Так, ми теж кепкуємо з тих автоматичних перекладів, але то не заважає нам робити вигідні закупи!

Чорні черевики з блискавкою Bestelle - класичні жіночі черевики в кам'яному випуску. Ідеально підходить для використання в осінньо-зимовий сезон, коли на зовнішній стороні нижча температура. Вони були виготовлені з високоякісної екологічної шкіри. Вони мають підошву з пластиковим протектором і взуттю з екологічної шкіри.

Чоботи чорного Bestelle молнії досить незвичні. Вони не мають мереж або стандартну гумову стрічку, але у них є 3 вузькі пружні стрічки в місцях, де ми звичайно знаходимо шнурки. На них маленькі срібні стрази. Ці черевики виконані з екологічної шкіри і мають п'яту 3 см.

Ви шукаєте цікаві та модні туфлі, щоб носити кожен день восени? Ідеальною пропозицією для вас може бути чорна замшеві черевики Bestelle. Це взуття, яке можна успішно налаштувати на роботу, на концерт або на довгу прогулянку. Вони були зроблені з екологічної шкіри. Рок персонаж доданий до металевих струменів.

Черевики чорного чорного кольору - це класичне жіноче взуття в рок-стилі для повсякденного одягу восени і взимку. Матеріал, з якого виготовляються ці черевики, - екологічна шкіра, на синтетичній захисній підошві. Вони дотягуються до гомілковостопного, плоского каблука, молнии, з струменями.

виробник: Bestelle
Супутні категорії: Жіноче взуття
Чоботи жіночі
Черевики Bestelle черевики
Єдиний матеріал: синтетичний
секс: Жіноче взуття
Домінантний візерунок: без малюнка
Додаткові функції: струменя
Вставити матеріал: Екологічна шкіра
колір: чорний
Каблук / каблук: 3.0
застібка: замикати
бойок: круглий
зігрівання: НЕ
висота: для щиколотки
Тип каблука: Плоска п'ятка
колекція: BUTYMODNE

відгуки:

Дякую, що додали коментар.

17 квітня 2019 | Sz...05

Див. Також