Timberland - добре відомий та шанований бренд, який виробляє взуття. Диверсифікований дизайн та кольори роблять взуття ідеальним для будь-якого випадку. Представлені моделі чоловіків, як правило, випадкові, надзвичайно модні взуття.

Клас і висока якість майстерності

Timberland представляє чоловічі моделі висококласного взуття. Взуття виготовляється з натуральної шкіри, в тому числі нубука. Вони відрізняються високою якістю виготовлення та ретельним шиттям, завдяки чому вони можуть служити без провалу навіть протягом кількох сезонів. Внутрішні пішохідні мости виконані з м'якого текстильного матеріалу, що забезпечує комфортне використання. Туфлі мають гумові, тверді підошви.

Взуття на кожен день

Взуття Timberland є чоловічими моделями, присвяченими кожному випадку. Представлена ​​пропозиція включає, як правило, випадкові моделі, які виділяються в різних кольорах. Однак, головним чином, це відтінки сірої, коричневої та чорної, або класичної стилістики. Серед представленої взуття ви також можете знайти спортивні моделі, а також частину взуття з вбудованою гомілкою.